Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zakup nowości wydawniczych z Programu Biblioteki Narodowej w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi

17.10.2013

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi wraz z Filiami zakupiły nowości wydawnicze dzięki uzyskanym środkom z Programu Biblioteki Narodowej "Zakup nowości wydawniczych do bibliotek w roku 2013". Celem programu jest wzbogacenie i odnowienie księgozbiorów polskich bibliotek publicznych, w tym księgozbiorów dla dzieci i młodzieży. Zakupiliśmy nowości wydawnicze za kwotę 9 680,00 zł. Zgodnie z wytycznymi jedną trzecią dotacji przeznaczyliśmy na zakup nowości dla dzieci i młodzieży. Księgozbiory bibliotek zostały wzbogacone o aktualne tytuły nowości wydawniczych zarówno z literatury dla dzieci, młodzieży i dorosłych a także o literaturę religijną oraz popularnonaukową.


Wśród zakupionych pozycji znalazły się książki Ewy K. Czaczkowskiej dziennikarki, historyka, założycielki portalu Areopag21.pl i Mileny Kindziuk publicystki, szefowej warszawskiej edycji tygodnika ,,Niedziela’’ autorki licznych książek biograficznych, oraz Joanny i Jacka Wrona. Nasze biblioteki wzbogaciły się o bestsellerowe powieści Katarzyny Michalak, Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk i Jodi Picult. Nie zabrakło także ciekawych i poczytnych książek z literatury dla dzieci i młodzieży Francesca Simon, Johna Flanagana i Brandona Mull.

Serdecznie zapraszamy wszystkich czytelników do odwiedzania naszych bibliotek i korzystania z zakupionych nowości wydawniczych.

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi wraz z Filiami zakupiły nowości wydawnicze dzięki uzyskanym środkom z Programu Biblioteki Narodowej "Zakup nowości wydawniczych do bibliotek w roku 2013". Celem programu jest wzbogacenie i odnowienie księgozbiorów polskich bibliotek publicznych, w tym księgozbiorów dla dzieci i młodzieży. Zakupiliśmy nowości wydawnicze za kwotę 9 680,00 zł. Zgodnie z wytycznymi jedną trzecią dotacji przeznaczyliśmy na zakup nowości dla dzieci i młodzieży. Księgozbiory bibliotek zostały wzbogacone o aktualne tytuły nowości wydawniczych zarówno z literatury dla dzieci, młodzieży i dorosłych a także o literaturę religijną oraz popularnonaukową.


Wśród zakupionych pozycji znalazły się książki Ewy K. Czaczkowskiej dziennikarki, historyka, założycielki portalu Areopag21.pl i Mileny Kindziuk publicystki, szefowej warszawskiej edycji tygodnika ,,Niedziela’’ autorki licznych książek biograficznych, oraz Joanny i Jacka Wrona. Nasze biblioteki wzbogaciły się o bestsellerowe powieści Katarzyny Michalak, Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk i Jodi Picult. Nie zabrakło także ciekawych i poczytnych książek z literatury dla dzieci i młodzieży Francesca Simon, Johna Flanagana i Brandona Mull.

Serdecznie zapraszamy wszystkich czytelników do odwiedzania naszych bibliotek i korzystania z zakupionych nowości wydawniczych.Liczba wyświetleń: 1499
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne