Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

XVI Bieg Niepodległości

13.10.2013

Dnia 7 listopada br. w Młynnem odbędzie się XVI Bieg Niepodległości. Organizatorem Biegu jest Uczniowski Klub Sportowy "Patria" Młynne, a współorganizatorem - Urząd Gminy Limanowa i Szkoła Podstawowa w Młynnem. Bieg honorowym patronatem objął Marszałek Województwa Małopolskiego - Marek Sowa.

Biuro zawodów znajdować się będzie w Szkole Podstawowej w Młynnem, w dniu 7 listopada w godz. 9:00 - 11:00. Zawody rozpoczną się o godz. 10.30 i rozegrane zostaną w ramach Otwartych Mistrzostw Uczniowskich Klubów Sportowych w biegach przełajowych oraz sztafet klubowych lub szkolnych.


W każdej kategorii wiekowej dany klub lub szkoła może wystawić maksymalnie 5 zawodników i 2 sztafety.
Imienny skład klubowej sztafety sprinterskiej podać należy w dniu zawodów w biurze zawodów podczas akredytacji.

Zgłoszenia: Do dnia 4 listopada 2013r. (TERMIN NIEPRZEKRACZALNY!) wyłącznie za pomocą poczty elektronicznej na adres: [email protected]
Zgłoszenia telefoniczne nie są przyjmowane!

Zgłoszenia prosimy przesyłać na załączonym formularzu.

Komunikat techniczny

Szczegóły na plakacie

WS

Dnia 7 listopada br. w Młynnem odbędzie się XVI Bieg Niepodległości. Organizatorem Biegu jest Uczniowski Klub Sportowy "Patria" Młynne, a współorganizatorem - Urząd Gminy Limanowa i Szkoła Podstawowa w Młynnem. Bieg honorowym patronatem objął Marszałek Województwa Małopolskiego - Marek Sowa.

Biuro zawodów znajdować się będzie w Szkole Podstawowej w Młynnem, w dniu 7 listopada w godz. 9:00 - 11:00. Zawody rozpoczną się o godz. 10.30 i rozegrane zostaną w ramach Otwartych Mistrzostw Uczniowskich Klubów Sportowych w biegach przełajowych oraz sztafet klubowych lub szkolnych.


W każdej kategorii wiekowej dany klub lub szkoła może wystawić maksymalnie 5 zawodników i 2 sztafety.
Imienny skład klubowej sztafety sprinterskiej podać należy w dniu zawodów w biurze zawodów podczas akredytacji.

Zgłoszenia: Do dnia 4 listopada 2013r. (TERMIN NIEPRZEKRACZALNY!) wyłącznie za pomocą poczty elektronicznej na adres: [email protected]
Zgłoszenia telefoniczne nie są przyjmowane!

Zgłoszenia prosimy przesyłać na załączonym formularzu.

Komunikat techniczny

Szczegóły na plakacie

WSLiczba wyświetleń: 1751
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne