Unihokej Gimnazjów rozstrzygnięty

24.10.2013

W dniu 25 października br. w Zespole Szkół nr 2 w Starej Wsi odbyły się zawody w Unihokeja Dziewcząt i Chłopców Gimnazjów. Drużyny walczyły o zwycięstwo i udział w zawodach powiatowych.

Rozgrywki przebiegły we wspaniałej sportowej rywalizacji a młodzi zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom gry. Zawody sędziował Józef Smęda.

Wyniki zawodów w kategorii dziewcząt:

• I miejsce - Gimnazjum Stara Wieś II
  • II miejsce - Gimnazjum Stara Wieś I
  • III miejsce - Gimnazjum Męcina

Wyniki zawodów w kategorii chłopców:

• I miejsce - Gimnazjum Męcina
  • II miejsce - Gimnazjum Stara Wieś II
  • III miejsce - Gimnazjum Stara Wieś I

Dyplomy i nagrody drużynom wręczyli: Franciszek Bieda - Z-ca Wójta Gminy Limanowa, Marek Ziaja - Sekretarz Gminy Limanowa, oraz Marek Twaróg - Dyrektor Zespołu Szkół w Starej Wsi II.

Zawody powiatowe odbędą się 29 października również w Zespole Szkół nr 2 w Starej Wsi , gdzie naszą gminę będą reprezentować przedstawiciele gospodarzy z drużyną dziewcząt oraz chłopcy z Męciny.

Wyniki zawodów w kategorii dziewcząt:

• I miejsce - Gimnazjum Stara Wieś II
  • II miejsce - Gimnazjum Stara Wieś I
  • III miejsce - Gimnazjum Męcina

Wyniki zawodów w kategorii chłopców:

• I miejsce - Gimnazjum Męcina
  • II miejsce - Gimnazjum Stara Wieś II