Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Turniej piłki nożnej dla lektorów i ministrantów

21.10.2013

28 września 2013 r. na boisku Orlik w Męcinie dzięki staraniom ks. Piotra Cierniaka i animatora Józefa Smędy zorganizowano turniej piłki nożnej dla lektorów i ministrantów. W zawodach wzięły udział reprezentacje parafii: Chomranice, Kamionka Wielka, Pisarzowa, Szczawa, Męcina.

Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym po 10 min”. Po bardzo wyrównanych i zaciętych pojedynkach w kategorii ministrantów zwyciężyła drużyna z Męciny zdobywając 10 pkt. Przed Kamionką Wielką, Szczawą, Chomranicami, Pisarzową. W kategorii lektorów zwyciężyły Chomranice przed Szczawą, Męciną, Kamionką Wielką, Pisarzową.


Trzy najlepsze drużyny ministrantów i lektorów otrzymały pamiątkowe puchary ufundowane przez ks. Piotra Cierniaka.

Dzięki wsparciu sponsora - Piekarnia W. Gawlika w Męcinie wszyscy uczestnicy wzmacniali swe siły drożdżówkami i napojami chłodzącymi.

Zawody sędziowali animatorzy Orlika Męcina: Włodzimierz Stasik, Józef Smęda.

28 września 2013 r. na boisku Orlik w Męcinie dzięki staraniom ks. Piotra Cierniaka i animatora Józefa Smędy zorganizowano turniej piłki nożnej dla lektorów i ministrantów. W zawodach wzięły udział reprezentacje parafii: Chomranice, Kamionka Wielka, Pisarzowa, Szczawa, Męcina.

Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym po 10 min”. Po bardzo wyrównanych i zaciętych pojedynkach w kategorii ministrantów zwyciężyła drużyna z Męciny zdobywając 10 pkt. Przed Kamionką Wielką, Szczawą, Chomranicami, Pisarzową. W kategorii lektorów zwyciężyły Chomranice przed Szczawą, Męciną, Kamionką Wielką, Pisarzową.


Trzy najlepsze drużyny ministrantów i lektorów otrzymały pamiątkowe puchary ufundowane przez ks. Piotra Cierniaka.

Dzięki wsparciu sponsora - Piekarnia W. Gawlika w Męcinie wszyscy uczestnicy wzmacniali swe siły drożdżówkami i napojami chłodzącymi.

Zawody sędziowali animatorzy Orlika Męcina: Włodzimierz Stasik, Józef Smęda.Liczba wyświetleń: 1931
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne