Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Turniej piłki nożnej chłopców ur. 2002 -2003r.

21.10.2013

Na boisku Orlik w Męcinie, dzięki pomocy finansowej Gminy Limanowa animatorzy Orlika w Męcinie w dniu 2 października 2013 r. zorganizowali turniej piłki nożnej dla chłopców z kas III i IV SP z Kłodnego, Męciny I, Męciny II.

Grano systemem "każdy z każdym" dwa razy 10 min. Najlepsza drużyną okazała się reprezentacja Męciny I (wygrała z Męciną II 2:1, z Kłodnym 4:3). Drugie miejsce zajęła reprezentacja Męciny II (wygrała z Kłodnym 2:0). Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Kłodnego.


Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale a zespoły nagrody rzeczowe (piłki, rękawice bramkarskie). W przerwach meczy rozegrano konkursy żonglerki piłką i wykopu piłki od bramki (zwyciężył Michał Wiewióra z Męciny).

Rozegrano również piłkarski tor przeszkód, który wygrała Męcina I. Młodzi sportowcy wzmacniali swe siły ciepłą herbata i słodyczami ufundowanymi przez organizatorów.

Zawody zorganizowali i sędziowali: Józef Smęda, Mirosław Smoleń, Włodzimierz Stasik.

Na boisku Orlik w Męcinie, dzięki pomocy finansowej Gminy Limanowa animatorzy Orlika w Męcinie w dniu 2 października 2013 r. zorganizowali turniej piłki nożnej dla chłopców z kas III i IV SP z Kłodnego, Męciny I, Męciny II.

Grano systemem "każdy z każdym" dwa razy 10 min. Najlepsza drużyną okazała się reprezentacja Męciny I (wygrała z Męciną II 2:1, z Kłodnym 4:3). Drugie miejsce zajęła reprezentacja Męciny II (wygrała z Kłodnym 2:0). Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Kłodnego.


Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale a zespoły nagrody rzeczowe (piłki, rękawice bramkarskie). W przerwach meczy rozegrano konkursy żonglerki piłką i wykopu piłki od bramki (zwyciężył Michał Wiewióra z Męciny).

Rozegrano również piłkarski tor przeszkód, który wygrała Męcina I. Młodzi sportowcy wzmacniali swe siły ciepłą herbata i słodyczami ufundowanymi przez organizatorów.

Zawody zorganizowali i sędziowali: Józef Smęda, Mirosław Smoleń, Włodzimierz Stasik.Liczba wyświetleń: 1762
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne