Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Sportowe Święto w Siekierczynie

22.10.2013

Klub Sportowy "Słomka" Siekierczyna ma powody do radości. W niedziele dn. 20 października 2013 został poświęcony i uroczyście otwarty stadion dla klubu sportowego.

Otwarcie uroczystości poprzedzał mecz A klasy pomiędzy gospodarzami a sąsiadami z LKS Mordarka. Takie spotkania zawsze cieszą się sporą popularnością - lokalne derby gromadzą na trybunach dużą liczbę widzą - tak było i tym razem. Pierwsza połowa zakończyła się przewagą chłopaków z Mordarki 2:1. Gospodarzy nie przestraszyły jednak poświęcenie i upór przeciwników ani ogromny doping gości, zdążyli wyrównać by w efekcie wygrać spotkanie 4 : 2.

 

To jednak nie koniec atrakcji sportowych w Siekierczynie. Gospodarze z okazji swojego sportowego święta zorganizowali także mecz oldboyów - byłych i obecnych działaczy i przyjaciół klubu przeciwko limanowskim przedsiębiorcom. Tym razem gospodarzom się nie powiodło przegrali to spotkanie 7: 2. Nie popsuło to zapewne organizatorom humorów, gdyż całość imprezy przebiegła w miłej, sportowej atmosferze.

 

Mecz LKS "Słomka" Siekierczyna - LKS Mordarka

 

 

Mecz oldboyów

{gallery}13_10_23_1/oldboye{/gallery}

Klub Sportowy "Słomka" Siekierczyna ma powody do radości. W niedziele dn. 20 października 2013 został poświęcony i uroczyście otwarty stadion dla klubu sportowego.

Otwarcie uroczystości poprzedzał mecz A klasy pomiędzy gospodarzami a sąsiadami z LKS Mordarka. Takie spotkania zawsze cieszą się sporą popularnością - lokalne derby gromadzą na trybunach dużą liczbę widzą - tak było i tym razem. Pierwsza połowa zakończyła się przewagą chłopaków z Mordarki 2:1. Gospodarzy nie przestraszyły jednak poświęcenie i upór przeciwników ani ogromny doping gości, zdążyli wyrównać by w efekcie wygrać spotkanie 4 : 2.

 

To jednak nie koniec atrakcji sportowych w Siekierczynie. Gospodarze z okazji swojego sportowego święta zorganizowali także mecz oldboyów - byłych i obecnych działaczy i przyjaciół klubu przeciwko limanowskim przedsiębiorcom. Tym razem gospodarzom się nie powiodło przegrali to spotkanie 7: 2. Nie popsuło to zapewne organizatorom humorów, gdyż całość imprezy przebiegła w miłej, sportowej atmosferze.

 

Mecz LKS "Słomka" Siekierczyna - LKS Mordarka

 

 

Mecz oldboyów

{gallery}13_10_23_1/oldboye{/gallery}Liczba wyświetleń: 1889
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne