Sportowe odznaczenia dla Gminy Limanowa

20.10.2013

Odznakę za "Zasługi w rozwoju sportu młodzieży szkolnej" otrzymał Urząd Gminy Limanowa podczas uroczystości Jubileuszu 60-lecia Szkolnego Związku Sportowego, która odbyła się dnia 17 października br. w Wieliczce. W uroczystości zorganizowanej przez Małopolski Szkolny Związek Sportowy, przy współpracy z wielickim samorządem wzięło udział blisko 500 osób.

Odznakę dla Urzędu Gminy Limanowa odebrali Wójt Gminy - Władysław Pazdan i Sekretarz Gminy - Marek Ziaja. Podczas spotkania nagrodzono także wielu działaczy i nauczycieli wychowania fizycznego, wśród których znalazły się także osoby z gminy Limanowa m.in.:

Srebrnym Krzyżem Zasługi, nadanym przez Prezydenta RP, zostali odznaczeni Józef Smęda i Maria Kądziołka, natomiast Brązową Odznakę Za Zasługi Dla Sportu, przyznaną przez Minister Sportu, otrzymała Halina Stanisławczyk.

Również dnia 17 października w Łapanowie Wójt Gminy Limanowa odebrał wyróżnienie i podziękowanie za wybitny wkład w organizację XIX Sportowego Turnieju Miast i Gmin - Małopolska 2013, w ramach V Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.