Pasierbiec najlepszy w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

03.10.2013

W dniu 3 października br. na hali sportowej Zespołu Szkół w Mordarce rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Chłopców w Kategorii Szkół Podstawowych. Do finałowych rozgrywek awansowało 6 drużyn wyłonionych w czasie wcześniejszych eliminacji.

Poziom gry był bardzo wyrównany, a w ostatecznej rozgrywce po zaciętej walce drużynę chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Męcinie pokonali chłopcy z Pasierbca.

Kolejność zajętych miejsc przez poszczególne drużyny ze szkół podstawowych:

• I - SP Pasierbiec
  • II - SP Męcina nr 2
  • III - Siekierczyna nr 1
  • IV - Mordarka
  • V-VI - Rupniów i Wysokie

Nagrody rzeczowe oraz dyplomy na zakończenie turnieju wręczyli: Sekretarz Gminy - Marek Ziaja, Dyrektor Zespołu Szkół w Mordarce - Paweł Ciuła oraz nauczyciel wychowania fizycznego w Mordarce - Grzegorz Radziechowski. Zawody sędziował Jan Kurek.

Chłopcy z Pasierbca po wygranej na szczeblu gminnym wezmą udział w zawodach powiatowych w dniu 11 października br. w Mszanie Dolnej.

MG

Kolejność zajętych miejsc przez poszczególne drużyny ze szkół podstawowych:

• I - SP Pasierbiec
  • II - SP Męcina nr 2