Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Mistrzostwa Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

10.10.2013

W dniu 10 października 2013 r. w Zespole Szkół w Rupniowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt - Kat. Gimnazjów. W rozgrywkach wzięło udział 6 szkół: Ruoniów, Mordarka, Męcina, Stara Wieś I, Stara Wieś II i Pasierbiec.


Po pełnych emocji rozgrywkach w pierwszej czwórce znalazły się następujące drużyny:

  • I Stara Wieś I
  • II Stara Wieś II
  • III Pasierbiec
  • IV Mordarka

Zwycięska drużyna grała w następującym składzie: Tokarczyk Joanna, Biernat Małgorzata, Postrożny Agnieszka, Szewczyk Sylwia, Wrońska Agnieszka, Postrożny Monika, Smaga Katarzyna, Tokarz Katarzyna, Szewczyk Ewelina. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Halina Stanisławczyk.

Nagrody za zakończenie zawodów wręczyli Wicedyrektor Zespołu Szkół w Rupniowie Robert Piwowarczyk, oraz nauczyciele wychowania fizycznego z pozostałych szkół.

Dryżyna dziewcząt ze Starej Wsi reprezentować będzie gminę Limanowa na zawodach powiatowych, które odbędą się dn. 15 października br. w Rupniowie.

W dniu 10 października 2013 r. w Zespole Szkół w Rupniowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt - Kat. Gimnazjów. W rozgrywkach wzięło udział 6 szkół: Ruoniów, Mordarka, Męcina, Stara Wieś I, Stara Wieś II i Pasierbiec.


Po pełnych emocji rozgrywkach w pierwszej czwórce znalazły się następujące drużyny:

  • I Stara Wieś I
  • II Stara Wieś II
  • III Pasierbiec
  • IV Mordarka

Zwycięska drużyna grała w następującym składzie: Tokarczyk Joanna, Biernat Małgorzata, Postrożny Agnieszka, Szewczyk Sylwia, Wrońska Agnieszka, Postrożny Monika, Smaga Katarzyna, Tokarz Katarzyna, Szewczyk Ewelina. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Halina Stanisławczyk.

Nagrody za zakończenie zawodów wręczyli Wicedyrektor Zespołu Szkół w Rupniowie Robert Piwowarczyk, oraz nauczyciele wychowania fizycznego z pozostałych szkół.

Dryżyna dziewcząt ze Starej Wsi reprezentować będzie gminę Limanowa na zawodach powiatowych, które odbędą się dn. 15 października br. w Rupniowie.Liczba wyświetleń: 3057
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne