Gimnazjaliści z Mordarki najlepsi w halowej piłce nożnej

10.10.2013

Dnia 8 października br. na hali sportowej Zespołu Szkół w Rupniowie rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Chłopców - Kat. Gimnazjów. W turnieju brały udział drużyny z wszystkich 7-miu gimnazjów z terenu gminy. Po zaciętej rywalizacji finałowy mecz rozegrany został pomiędzy drużynami z Mordarki i Pasierbca. Ostatecznie zwyciężyli gimnazjaliści z Mordarki, a o wygranej zadecydowały rzuty karne.

Poszczególne drużyny chłopców z gimnazjów zajęły następujące miejsca:

• I miejsce - Mordarka
  • II miejsce - Pasierbiec
  • III miejsce - Rupniów
  • IV miejsce - Stara Wieś II
  • V-VII miejsce - Męcina I, Pisarzowa, Stara Wieś I.

Zwycięska drużyna grała w następującym składzie: Nawalaniec Jakub, Niezabitowski Krzysztof, Śmierciak Piotr, Dudek Bartłomiej, Dyrek Rafał, Stanisławczyk Daniel, Włodyka Paweł, Florek Jakub, Mól Łukasz, Bubula Damian.

Drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały nagrody i dyplomy, które wręczali: Wicewójt Gminy Limanowa - Franciszek Bieda, Sekretarz Gminy - Marek Ziaja, oraz Wicedyrektor Zespołu Szkół w Rupniowie Robert Piwowarczyk.

Gimnazjaliści z Mordarki w zawodach powiatowych, które odbyły się 10.10.2013r. w Mszanie Dolnej zdobyli 1 miejsce i będą reprezentować Gminę w kolejnym etapie na zawodach rejonowych. Drużynie i opiekunowi - nauczycielowi wychowania fizycznego Januszowi Zelkowi gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

MG

Poszczególne drużyny chłopców z gimnazjów zajęły następujące miejsca:

• I miejsce - Mordarka
  • II miejsce - Pasierbiec
  • III miejsce - Rupniów
  • IV miejsce - Stara Wieś II
  • V-VII miejsce - Męcina I, Pisarzowa, Stara Wieś I.

MG