Dziewczęta z Pisarzowej Mistrzyniami Gminy w siatkówce

27.10.2013

W dniu 28 października br. w Zespole Szkół w Pisarzowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Do rywalizacji o tytuł mistrza przystąpiło 5 drużyn ze Szkół Podstawowych z terenu naszej gminy. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce wywalczyły dziewczęta z Pisarzowej, które grały w składzie: Gucwa Marcelina, Kowalska Sylwia, Oleksy Justyna, Smoleń Ilona, Ciuła Aleksandra, Bernacka Elwira, Smoleń Karolina, Raczek Justyna, Pustelnik Milena, Młynarczyk Sylwia. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego mgr Łukasz Sukiennik.

Klasyfikacja końcowa zawodów:
1 miejsce - Szkoła Podstawowa w Pisarzowej
2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie Nr 1
3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Męcinie Nr 1
4 miejsce - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie Nr 2
5 miejsce - Szkoła Podstawowa w Wysokiem

Nagrody i dyplomy wszystkim uczestnikom wręczyli: Z-ca Wójta Gminy Limanowa - Franciszek Bieda, Sekretarz Gminy – Marek Ziaja, oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Pisarzowej - Magdalena Strzebońska.

Zwycięska drużyna reprezentować będzie naszą gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się 6 listopada br. na hali sportowej w Mordarce. Życzymy powodzenia!

Klasyfikacja końcowa zawodów:
1 miejsce - Szkoła Podstawowa w Pisarzowej