Chłopcy z Pisarzowej najlepsi w Mini Piłce Siatkowej

20.10.2013

W dniu 21 października br. w Zespole Szkół w Pisarzowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Mini Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych.

Do rywalizacji o tytuł Mistrza przystąpiły 4 drużyny ze Szkół Podstawowych z terenu naszej gminy: Nowe Rybie, Wysokie, Siekierczyna 1 i Pisarzowa.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

• I miejsce - Szkoła Podstawowa w Pisarzowej
  • II miejsce - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie I
  • III miejsce - Szkoła Podstawowa w Wysokiem
  • IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Nowym Rybiu

Zwycięska drużyna chłopców grała w składzie : Aleksander Frączek, Mateusz Raczek, Patryk Pietrzak, Adam Rosiek, Albert Smoleń, Kamil Kalisz, Mateusz Szewczyk, Mikołaj Pajor, Wiktor Pacholik, Hubert Smoleń. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Michał Majka.

Wręczenia nagród i dyplomów dokonali: Franciszek Bieda - Z-ca Wójta Gminy Limanowa, Sekretarz Gminy - Marek Ziaja, oraz Magdalena Strzebońska - Dyrektor Zespołu Szkół w Pisarzowej.

Zwycięska drużyna będzie reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych 5 listopada w Zespole Szkół w Mordarce. Życzymy powodzenia!

Klasyfikacja końcowa zawodów:

• I miejsce - Szkoła Podstawowa w Pisarzowej