Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

"Narodowe Czytanie Fredry"

05.09.2013

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Nowym Rybiu. W sobotę 7 września 2013 roku, odbędzie się druga edycja ogólnopolskiej akcji "Narodowe Czytanie". Jest to zainicjowana w ubiegłym roku przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego ogólnopolska kampania publicznego czytania największych polskich dzieł literackich. Tegoroczna akcja poświęcona jest twórczości Aleksandra Fredry, gdyż w tym roku przypada 220 rocznica jego urodzin.

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi - Filia w Nowym Rybiu w ramach tej akcji organizuje ,,Narodowe Czytanie Fredry ", które odbędzie się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Nowym Rybiu 7 września, o godz. 18.00.


Podczas spotkania utwory Aleksandra Fredry czytać będą aktorzy teatralni: Anna Lenczewska, Przemysław Sejmicki, emerytowany Dyrektor Teatru Słowackiego w Krakowie - Wiktor Herzig, Wójt Gminy Limanowa – Władysław Pazdan, oraz Mieszkańcy Nowego Rybia. Ponadto będzie można otrzymać pamiątkowy stempel odbity okolicznościową pieczęcią na egzemplarzu książki Aleksandra Fredry.

Szczegóły na plakacie.

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Nowym Rybiu. W sobotę 7 września 2013 roku, odbędzie się druga edycja ogólnopolskiej akcji "Narodowe Czytanie". Jest to zainicjowana w ubiegłym roku przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego ogólnopolska kampania publicznego czytania największych polskich dzieł literackich. Tegoroczna akcja poświęcona jest twórczości Aleksandra Fredry, gdyż w tym roku przypada 220 rocznica jego urodzin.

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi - Filia w Nowym Rybiu w ramach tej akcji organizuje ,,Narodowe Czytanie Fredry ", które odbędzie się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Nowym Rybiu 7 września, o godz. 18.00.


Podczas spotkania utwory Aleksandra Fredry czytać będą aktorzy teatralni: Anna Lenczewska, Przemysław Sejmicki, emerytowany Dyrektor Teatru Słowackiego w Krakowie - Wiktor Herzig, Wójt Gminy Limanowa – Władysław Pazdan, oraz Mieszkańcy Nowego Rybia. Ponadto będzie można otrzymać pamiątkowy stempel odbity okolicznościową pieczęcią na egzemplarzu książki Aleksandra Fredry.

Szczegóły na plakacie.Liczba wyświetleń: 1569
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne