Kolejna edycja Turnieju o Puchar Premiera

17.09.2013

Dnia 11 września br. na boisku Orlik w Męcinie rozegrano eliminacje gminne IV Turnieju o Puchar Premiera Tuska, w których startowali chłopcy (6 zespołów- Męcina I, Męcina II, Męcina III, UKS Kłodne, Mordarka, Stara Wieś II) i dziewczęta (4 zespoły- Męcina I Męcina II, UKS Kłodne i Mordarka) z rocznika 2002 - 2003. Awans na zawody wojewódzkie wywalczyły dziewczęta z UKS Kłodne i chłopcy z SP 1 Męcina.

Dnia 13 września 2013 r. rozegrano zawody w kat dziewcząt i chłopców rocznika 2000 - 2001. W kategorii chłopców wystartowało 6 zespołów(Męcina I, Męcina II, Stara Wieś I, Stara Wieś II, Mordarka i UKS Kłodne), awans wywalczyła reprezentacja Starej Wsi I. W kategorii dziewcząt rywalizowały 4 drużyny(Męcina I, Stara Wieś II, Mordarka i UKS Kłodne), I miejsce zajęła reprezentacja UKS Kłodne. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki, a zespoły okolicznościowe dyplomy. Dekoracji dokonał Przewodniczący Rady Gminy Limanowa - Józef Oleksy. Organizatorami zawodów byli animatorzy Orlika w Męcinie nauczyciele WF z Zespołu Szkół Nr 1 w Męcinie.

J.Smęda

J.Smęda