05.09.2013

Zapraszamy do udziału w projekcie edukacyjnym: "Doskonalenie i profesjonalizacja kadry zarządzającej mikro i małej przedsiębiorczości Małopolski" projekt dla województwa małopolskiego 80% dofinansowania z UE

NAJBLIŻSZE ZAJĘCIA:

Przywództwo w biznesie. Moduł: Warsztat skutecznego menedżera MMP
11-12 września - Skuteczne zarządzanie
19-20 września - Skuteczna komunikacja
26-27 września - Zarządzanie rozwojem pracowników

Miejsce: siedziba Powiatowego Cechu Rzemieślnikowi Przedsiębiorców w Wieliczce, ul. Umanowskiego 11.

cele szkolenia:
Podniesienie zdolnośd adaptacyjnych do wyzwań rynkowych i pokonywania bieżących barier wśród małopolskich mikro i małych przedsiębiorstw przez wzrost umiejętność zarządczych przedstawicieli kadry kierowniczej i właścicieli pełniących funkcje kierownicze.

czas trwania projektu: doXII.2013.
Szkolenia w ramach modułów odbywają się w formie trzech 2-dniowych zjazdów, w grupach 15 -osobo wy di.

cena szkolenia: 400zl (zawiera część merytoryczną szkolenia, materiały szkoleniowe, certyfikat, wyżywienie oraz nocleg w pokoju 2 osobowym pomiędzy dniami szkoleniowymi dla osób mieszkających powyżej 50 km od miejsca szkolenia).

Harmonogram pozostałych edycji, szczegółowa informacje oraz zgłoszenia:

Biuro Projektu
Al. 29 Ustopada 130, pok. 516 E
Osoba kontaktowa: Magdalena Fojcik; tel. 512-341-422; 124162740
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Strona Projektu – szczegółowe informacje:

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NAJBLIŻSZE ZAJĘCIA:

Przywództwo w biznesie. Moduł: Warsztat skutecznego menedżera MMP
11-12 września - Skuteczne zarządzanie
19-20 września - Skuteczna komunikacja
26-27 września - Zarządzanie rozwojem pracowników

cele szkolenia:

czas trwania projektu: doXII.2013.

Harmonogram pozostałych edycji, szczegółowa informacje oraz zgłoszenia:

Biuro Projektu
Al. 29 Ustopada 130, pok. 516 E
Osoba kontaktowa: Magdalena Fojcik; tel. 512-341-422; 124162740

Strona Projektu – szczegółowe informacje:

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ