Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

"Beskidzka Podkówecka"

04.09.2013

Serdecznie zapraszamy na III Festiwal Zespołów Regionalnych Beskidu Wyspowego "BESKIDZKA PODKÓWECKA", który odbędzie się 8 września br. na Stadionie Sportowym w Tenczynie (gm. Lubień) . Festiwal stanowi kulturalne podsumowanie bardzo udanej czwartej edycji akcji "Odkryj Beskid Wyspowy 2013" organizowanej przez Forum Gmin Beskidu Wyspowego.

W konkursie zaprezentuje się 13 zespołów regionalnych z Beskidu Wyspowego.


Wystąpią kolejno: "LIMANOWIANIE" - Limanowa, "JURKOWIANIE" - Jurków, "ŁĄKTA" - Żegocina, "PORĘBIAŃSKI RÓD" - Poręba Wielka, ZESPÓŁ REGIONALNY ze Słopnic, "PRYMNI" - Ponice, "PNIOKI" - Sadek -Kostrza, "KASINIANIE- ZAGÓRZANIE" - Kasina Wielka, "ZAGÓRZANIE" - Lubień, "MSZANICANKI" - Mszana Dolna, "GORCE" - Kamienica, "BANDA BUREK" - Wiśniowa, "SPOD KICEK" - Mordarka oraz gościnnie poza konkursem - ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA "KRAKOWIAK" z Krakowa.

Organizatorem Festiwalu jest Gmina Lubień i Gminny Ośrodek Kultury w Lubniu.

Rozpoczęcie Festiwalu o godz.12.00. Szczegóły na plakacie.


Serdecznie zapraszamy na III Festiwal Zespołów Regionalnych Beskidu Wyspowego "BESKIDZKA PODKÓWECKA", który odbędzie się 8 września br. na Stadionie Sportowym w Tenczynie (gm. Lubień) . Festiwal stanowi kulturalne podsumowanie bardzo udanej czwartej edycji akcji "Odkryj Beskid Wyspowy 2013" organizowanej przez Forum Gmin Beskidu Wyspowego.

W konkursie zaprezentuje się 13 zespołów regionalnych z Beskidu Wyspowego.


Wystąpią kolejno: "LIMANOWIANIE" - Limanowa, "JURKOWIANIE" - Jurków, "ŁĄKTA" - Żegocina, "PORĘBIAŃSKI RÓD" - Poręba Wielka, ZESPÓŁ REGIONALNY ze Słopnic, "PRYMNI" - Ponice, "PNIOKI" - Sadek -Kostrza, "KASINIANIE- ZAGÓRZANIE" - Kasina Wielka, "ZAGÓRZANIE" - Lubień, "MSZANICANKI" - Mszana Dolna, "GORCE" - Kamienica, "BANDA BUREK" - Wiśniowa, "SPOD KICEK" - Mordarka oraz gościnnie poza konkursem - ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA "KRAKOWIAK" z Krakowa.

Organizatorem Festiwalu jest Gmina Lubień i Gminny Ośrodek Kultury w Lubniu.

Rozpoczęcie Festiwalu o godz.12.00. Szczegóły na plakacie.
Liczba wyświetleń: 1915
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne