Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zajęcia kulturalno-edukacyjne w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi

19.08.2013

W dniu 22 sierpnia br. w czwartek o godzinie 11.30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi odbędą się zajęcia kulturalno - edukacyjne połączone z wręczeniem nagród w wakacyjnym konkursie plastycznym "Moje wymarzone wakacje".

W programie m. in. głośne czytanie bajek i wierszy oraz zgadywanki literackie. Zajęcia mają na celu promocję akcji: "Cała Polska czyta dzieciom". Warto podkreślać, że codzienne czytanie dzieciom jest bardzo ważne, zaspokaja ich potrzeby emocjonalne, znakomicie wspiera rozwój psychiczny, intelektualny i społeczny. Ponadto wywiera korzystny wpływ na rozwijanie wyobraźni, kształtowanie zdolności językowych i umysłowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami.

Szczegóły na plakacie


W dniu 22 sierpnia br. w czwartek o godzinie 11.30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi odbędą się zajęcia kulturalno - edukacyjne połączone z wręczeniem nagród w wakacyjnym konkursie plastycznym "Moje wymarzone wakacje".

W programie m. in. głośne czytanie bajek i wierszy oraz zgadywanki literackie. Zajęcia mają na celu promocję akcji: "Cała Polska czyta dzieciom". Warto podkreślać, że codzienne czytanie dzieciom jest bardzo ważne, zaspokaja ich potrzeby emocjonalne, znakomicie wspiera rozwój psychiczny, intelektualny i społeczny. Ponadto wywiera korzystny wpływ na rozwijanie wyobraźni, kształtowanie zdolności językowych i umysłowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami.

Szczegóły na plakacie
Liczba wyświetleń: 1532
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne