Zajęcia kulturalno-edukacyjne w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi

19.08.2013

W dniu 22 sierpnia br. w czwartek o godzinie 11.30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi odbędą się zajęcia kulturalno - edukacyjne połączone z wręczeniem nagród w wakacyjnym konkursie plastycznym "Moje wymarzone wakacje".

W programie m. in. głośne czytanie bajek i wierszy oraz zgadywanki literackie. Zajęcia mają na celu promocję akcji: "Cała Polska czyta dzieciom". Warto podkreślać, że codzienne czytanie dzieciom jest bardzo ważne, zaspokaja ich potrzeby emocjonalne, znakomicie wspiera rozwój psychiczny, intelektualny i społeczny. Ponadto wywiera korzystny wpływ na rozwijanie wyobraźni, kształtowanie zdolności językowych i umysłowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami.

Szczegóły na plakacie

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami.

Szczegóły na plakacie