Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Warsztaty plastyczne w Miejskiej Bibliotece Publicznej pod okiem Stanisławy Oleksy

05.08.2013
13 08 07 1

Od początku wakacji w każdą środę Pani Stanisława Oleksy - hafciarka z Męciny zachęca najmłodszych do uczestnictwa w zajęciach plastycznych, które odbywają się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej. Chętnych do udziału w warsztatach nie brakuje, wręcz przeciwnie - ze względu na duże zainteresowanie zajęcia odbywają się w dwóch grupach.

Warsztaty są nie tylko ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu, ale dają także możliwość ukazania i rozwijania przez dzieci i młodzież zdolności artystycznych. Dzieci wykonują m.in. piękne prace z bibuły, a tematem przewodnim prowadzonych zajęć są "kwiaty polskie".

Przypomnijmy, że Pani Stanisława od kilku już lat w okresie roku szkolnego prowadzi zajęcia plastyczne w Szkole Podstawowej nr 2 w Męcinie. W zajęciach tych z roku na rok uczestniczy coraz większa liczba dzieci.

13 08 07 1

Od początku wakacji w każdą środę Pani Stanisława Oleksy - hafciarka z Męciny zachęca najmłodszych do uczestnictwa w zajęciach plastycznych, które odbywają się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej. Chętnych do udziału w warsztatach nie brakuje, wręcz przeciwnie - ze względu na duże zainteresowanie zajęcia odbywają się w dwóch grupach.

Warsztaty są nie tylko ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu, ale dają także możliwość ukazania i rozwijania przez dzieci i młodzież zdolności artystycznych. Dzieci wykonują m.in. piękne prace z bibuły, a tematem przewodnim prowadzonych zajęć są "kwiaty polskie".

Przypomnijmy, że Pani Stanisława od kilku już lat w okresie roku szkolnego prowadzi zajęcia plastyczne w Szkole Podstawowej nr 2 w Męcinie. W zajęciach tych z roku na rok uczestniczy coraz większa liczba dzieci.Liczba wyświetleń: 1647
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne