Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wakacyjne zajęcia w domach kultury

04.08.2013

Trwają wakacyjne zajęcia w domach kultury działających na terenie naszej gminy. Za nami już miesiąc wspólnej zabawy, a przed nami kolejne atrakcje. Zachęcamy najmłodszych do skorzystania z propozycji miłego i aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Szczegóły na plakatach

WKK w Pisarzowej           WKK w Kisielówce           WDK w Starej Wsi


Trwają wakacyjne zajęcia w domach kultury działających na terenie naszej gminy. Za nami już miesiąc wspólnej zabawy, a przed nami kolejne atrakcje. Zachęcamy najmłodszych do skorzystania z propozycji miłego i aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Szczegóły na plakatach

WKK w Pisarzowej           WKK w Kisielówce           WDK w Starej Wsi
Liczba wyświetleń: 1696
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne