Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Teatrzyk kukiełkowy "Nowi-Gotowi" w bibliotece w Nowym Rybiu

19.08.2013

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi - Filia w Nowym Rybiu serdecznie zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na występ Integracyjnego Teatrzyku Kukiełkowego "Nowi-Gotowi", działającego przy Stowarzyszeniu "Remedium" w Tymbarku pt. "O Krasnoludkach i sierotce Marysi", który odbędzie się w dniu 22 sierpnia br. /czwartek/ o godzinie 10.00 w bibliotece w Nowym Rybiu.

Serdecznie zapraszamy !

Szczegóły na plakacie


Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi - Filia w Nowym Rybiu serdecznie zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na występ Integracyjnego Teatrzyku Kukiełkowego "Nowi-Gotowi", działającego przy Stowarzyszeniu "Remedium" w Tymbarku pt. "O Krasnoludkach i sierotce Marysi", który odbędzie się w dniu 22 sierpnia br. /czwartek/ o godzinie 10.00 w bibliotece w Nowym Rybiu.

Serdecznie zapraszamy !

Szczegóły na plakacie
Liczba wyświetleń: 1535
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne