Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Stefania Dudek jedną z najlepszych Gospodyń

26.08.2013

Dobiegł końca Plebiscyt "Gazety Krakowskiej" na "Najlepsze Koło Gospodyń Wiejskich i Najlepszą gospodynię regionu nowosądeckiego 2013". Głosowanie na poszczególne Koła i Gospodynie trwało przez ostatnie 2 tygodnie. Głosy można było oddawać poprzez sms oraz kupony drukowane w "Gazecie Krakowskiej". Z terenu naszej gminy głosować można było na 8 Kół oraz 7 gospodyń.

Ostatecznie w Plebiscycie na "Najlepszą gospodynię" wysokie III miejsce udało się zdobyć Przewodniczącej KGW w Makowicy - Stefani Dudek, natomiast w Plebiscycie na "Najlepsze Koło" - KGW z Makowicy zajęło równie wysokie - IV miejsce. Siódmą pozycję udało się zdobyć KGW z Rupniowa. Najwięcej głosów w Plebiscycie na "Najlepszą Gospodynię" zdobyła Irena Grabczyk z KGW w Rąbkowej (gmina Łososina Dolna), a w głosowaniu na "Najlepsze Koło" zwyciężyło KGW z Marcinkowic.


Zorganizowany Plebiscyt był formą oddania hołdu wszystkim gospodyniom wiejskim, które od lat wykonują ogromną pracę edukacyjną i kulturową w swoich środowiskach.

Uroczyste podsumowanie Plebiscytu połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 8 września br. podczas Dożynek Wojewódzkich w Rodakach (gmina Klucze), gdzie gminę Limanowa z wieńcem tradycyjnym reprezentować będzie właśnie Koło z Makowicy.

Pani Stefanii Dudek oraz wszystkim członkom Koła Gospodyń Wiejskich z Makowicy gratulujemy uzyskania wysokiego wyniku.

 

Dobiegł końca Plebiscyt "Gazety Krakowskiej" na "Najlepsze Koło Gospodyń Wiejskich i Najlepszą gospodynię regionu nowosądeckiego 2013". Głosowanie na poszczególne Koła i Gospodynie trwało przez ostatnie 2 tygodnie. Głosy można było oddawać poprzez sms oraz kupony drukowane w "Gazecie Krakowskiej". Z terenu naszej gminy głosować można było na 8 Kół oraz 7 gospodyń.

Ostatecznie w Plebiscycie na "Najlepszą gospodynię" wysokie III miejsce udało się zdobyć Przewodniczącej KGW w Makowicy - Stefani Dudek, natomiast w Plebiscycie na "Najlepsze Koło" - KGW z Makowicy zajęło równie wysokie - IV miejsce. Siódmą pozycję udało się zdobyć KGW z Rupniowa. Najwięcej głosów w Plebiscycie na "Najlepszą Gospodynię" zdobyła Irena Grabczyk z KGW w Rąbkowej (gmina Łososina Dolna), a w głosowaniu na "Najlepsze Koło" zwyciężyło KGW z Marcinkowic.


Zorganizowany Plebiscyt był formą oddania hołdu wszystkim gospodyniom wiejskim, które od lat wykonują ogromną pracę edukacyjną i kulturową w swoich środowiskach.

Uroczyste podsumowanie Plebiscytu połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 8 września br. podczas Dożynek Wojewódzkich w Rodakach (gmina Klucze), gdzie gminę Limanowa z wieńcem tradycyjnym reprezentować będzie właśnie Koło z Makowicy.

Pani Stefanii Dudek oraz wszystkim członkom Koła Gospodyń Wiejskich z Makowicy gratulujemy uzyskania wysokiego wyniku.

 Liczba wyświetleń: 1450
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne