Rekrutacja na VI edycję szkoleń z Marketingu w sieci

28.08.2013

Zapraszamy na wrześniowe edycje szkoleń z Marketingu w sieci. Będzie to już ostatnia szansa skorzystania z dofinansowania w ramach naszego projektu.

Dla tych, którzy nie mogą wziąć udziału w szkoleniach w tygodniu, organizujemy specjalną opcję weekendową.

• VI edycja - opcja weekendowa  - 5 zjazdów: sobota/niedziela
    Rekrutacja trwa do 30 sierpnia. Zajęcia rozpoczną się 7/8 września.
  • VI edycja  - 10 zjazdów piątkowych
    Rekrutacja trwa do 6 września. Zajęcia rozpoczną się 20 września.

Zapraszamy do kontaktu: e-mail: [email protected], tel.: 12 683 24 75 lub 12 683 24 97

Dla kogo szkolenia?
Zapraszamy pracowników i pracodawców sektora mikro i małych przedsiębiorstw z terenu Małopolski do składania dokumentów. W tej edycji oferujemy trzy specjalizacje: startupy, e-commerce i grafika

Oferujemy 80 godzin intensywnej, niezbędnej i praktycznej wiedzy z zakresu funkcjonowania w Internecie dla pracowników i pracodawców mikro i małych firm z Małopolski.

Ponadto każdy uczestnik szkolenia opracowuje strategię promocji swojej firmy w Internecie, może skorzystać z bezpłatnych konsultacji z wybranymi wykładowcami, a wszyscy otrzymują pakiet materiałów szkoleniowych, casebook, dostęp do tematycznych kursów e-learningowych oraz zaproszenie do udziału w barcampie.

Koszt uczestnictwa to 528,80 zł. Wszelkie dokumenty potrzebne do rekrutacji są do pobrania z naszej strony tutaj.

Wśród kadry są znani i sprawdzeni eksperci z branży interaktywnej. Nad poziomem szkoleń czuwają patroni merytoryczni, wśród których znaleźli się: Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, deweloper interaktywnych gier dla dzieci HanBright, studio badawczo-projektowe EDISONDA oraz Akademia Unity.

Przeszkoliliśmy już ponad 380 osób z blisko 350 firm. Zbuduj silny biznes i ZDOBĄDŹ PRZEWAGĘ NA RYNKU! Dołącz teraz!

Więcej informacji na stronie: www.marketingwsieci-szkolenia.pl oraz na Umieść na          Facebook: www.facebook.com/marketingwsieci

• VI edycja - opcja weekendowa  - 5 zjazdów: sobota/niedziela
    Rekrutacja trwa do 30 sierpnia. Zajęcia rozpoczną się 7/8 września.
  • VI edycja  - 10 zjazdów piątkowych
    Rekrutacja trwa do 6 września. Zajęcia rozpoczną się 20 września.

Dla kogo szkolenia?