Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Ostatnia wędrówka w ramach akcji "Odkryj Beskid Wyspowy 2013"

29.08.2013

Zapraszamy na zakończenie tegorocznej akcji "Odkryj Beskid Wyspowy" organizowanej przez Forum Gmin Beskidu Wyspowego w dniu 1 września 2013 roku na Lubogoszcz. W czternastu wędrówkach po "Wyspach" Beskidu Wyspowego uczestniczyło kilkanaście tysięcy turystów z Polski i świata.

W programie ostatniej wędrówki wyjście szlakiem zielonym z Mszany Dolnej na Lubogoszcz /zbiórka o godz. 9.00 w Parku Miejskim/. O godz. 11.00 Msza Św. polowa na Szczycie Lubogoszczy. Następnie przejście do "Bazy Lubogoszcz" i występy zespołów, Jazz na Lubogoszczy, konkursy z nagrodami, wspólny grill, pamiątkowe znaczki, stemple, kartki pocztowe i kiermasz pszczelarski.


Spotkanie na Lubogoszczy połączone jest z jubileuszem 90-lecia istnienia najstarszego schroniska w Beskidzie Wyspowym "Bazy Lubogoszcz", które zostało założone w 1923 roku przez żołnierzy gen. Hallera. Z tej okazji "Baza Lubogoszcz" w dniach 31 sierpnia - 1 września 2013 roku przygotowała specjalny program pobytu z noclegiem, wyżywieniem i koncertem pt. "Dawnych wspomnień czar".

Dnia 1 września 2013 roku zapraszamy również rowerzystów na I Rajd Rowerowy "Tour Lubogoszcz" przygotowany przez Stowarzyszenie "Lubogoszcz". Zbiórka o godz. 8.00 w Kasinie Wielkiej przy barze "U Rafała".

Szczegóły na stronach internetowych: www.odkryjbeskidwyspowy.pl oraz www.lubogoszcz.pl

 

Zapraszamy na zakończenie tegorocznej akcji "Odkryj Beskid Wyspowy" organizowanej przez Forum Gmin Beskidu Wyspowego w dniu 1 września 2013 roku na Lubogoszcz. W czternastu wędrówkach po "Wyspach" Beskidu Wyspowego uczestniczyło kilkanaście tysięcy turystów z Polski i świata.

W programie ostatniej wędrówki wyjście szlakiem zielonym z Mszany Dolnej na Lubogoszcz /zbiórka o godz. 9.00 w Parku Miejskim/. O godz. 11.00 Msza Św. polowa na Szczycie Lubogoszczy. Następnie przejście do "Bazy Lubogoszcz" i występy zespołów, Jazz na Lubogoszczy, konkursy z nagrodami, wspólny grill, pamiątkowe znaczki, stemple, kartki pocztowe i kiermasz pszczelarski.


Spotkanie na Lubogoszczy połączone jest z jubileuszem 90-lecia istnienia najstarszego schroniska w Beskidzie Wyspowym "Bazy Lubogoszcz", które zostało założone w 1923 roku przez żołnierzy gen. Hallera. Z tej okazji "Baza Lubogoszcz" w dniach 31 sierpnia - 1 września 2013 roku przygotowała specjalny program pobytu z noclegiem, wyżywieniem i koncertem pt. "Dawnych wspomnień czar".

Dnia 1 września 2013 roku zapraszamy również rowerzystów na I Rajd Rowerowy "Tour Lubogoszcz" przygotowany przez Stowarzyszenie "Lubogoszcz". Zbiórka o godz. 8.00 w Kasinie Wielkiej przy barze "U Rafała".

Szczegóły na stronach internetowych: www.odkryjbeskidwyspowy.pl oraz www.lubogoszcz.pl

 Liczba wyświetleń: 1515
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne