Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

"Odkryj Beskid Wyspowy 2013"

06.08.2013

Trwa cykl pieszych wędrówek w ramach akcji "Odkryj Beskid Wyspowy 2013". Od początku wakacji turyści zdobyli już 10 szczytów Beskidu Wyspowego, a na najbliższe wakacyjne niedziele zaplanowano pokonanie kolejnych 4 wzniesień.

Tegoroczną akcję rozpoczęła nocna wyprawa na Ćwilin, która odbyła się 22 czerwca, za nią ruszyły kolejne dzienne wędrówki - turyści zdobyli kolejno Ciecień, Jasień, Modyń, Śnieżnicę, Luboń Wielki, Potaczkową, Kostrzę, Kamionną i Szczebel.

W najbliższą niedzielę 11 sierpnia odbędzie się piesza wyprawa na Łopień, natomiast 18 sierpnia celem wędrówki będzie Miejska Góra. Organizatorem wyjścia turystów na Miejską Górę jest Miasto Limanowa i Gmina Limanowa. Na szczycie tradycyjnie zaplanowano mszę św., wspólny grill, występ zespołu, konkursy z nagrodami.


Zapraszamy wszystkich na wspólną wyprawę na Miejską Górę. Trasa wędrówki: Łososina Górna/zbiórka stacja benzynowa/ szlak zielony - Dzielec - Groń - szlak niebieski - Miejska Góra - szlak niebieski Limanowa. Wyjście na trasę o godz. 9.00.

Kolejne piesze wędrówki które odbędą się w ramach tegorocznej akcji "Odkryj Beskid Wyspowy" to wyprawa na Mogielicę - 25 sierpnia oraz na Lubogoszcz - 1 września, a na podsumowanie tegorocznej akcji w dn. 8 września w Lubniu odbędzie się III Festiwal Zespołów Regionalnych Beskidu Wyspowego "Beskidzka Podkówecka". Gminę Limanowa na Festiwalu reprezentował będzie Zespół "Spod Kicek" z Mordarki.

Trwa cykl pieszych wędrówek w ramach akcji "Odkryj Beskid Wyspowy 2013". Od początku wakacji turyści zdobyli już 10 szczytów Beskidu Wyspowego, a na najbliższe wakacyjne niedziele zaplanowano pokonanie kolejnych 4 wzniesień.

Tegoroczną akcję rozpoczęła nocna wyprawa na Ćwilin, która odbyła się 22 czerwca, za nią ruszyły kolejne dzienne wędrówki - turyści zdobyli kolejno Ciecień, Jasień, Modyń, Śnieżnicę, Luboń Wielki, Potaczkową, Kostrzę, Kamionną i Szczebel.

W najbliższą niedzielę 11 sierpnia odbędzie się piesza wyprawa na Łopień, natomiast 18 sierpnia celem wędrówki będzie Miejska Góra. Organizatorem wyjścia turystów na Miejską Górę jest Miasto Limanowa i Gmina Limanowa. Na szczycie tradycyjnie zaplanowano mszę św., wspólny grill, występ zespołu, konkursy z nagrodami.


Zapraszamy wszystkich na wspólną wyprawę na Miejską Górę. Trasa wędrówki: Łososina Górna/zbiórka stacja benzynowa/ szlak zielony - Dzielec - Groń - szlak niebieski - Miejska Góra - szlak niebieski Limanowa. Wyjście na trasę o godz. 9.00.

Kolejne piesze wędrówki które odbędą się w ramach tegorocznej akcji "Odkryj Beskid Wyspowy" to wyprawa na Mogielicę - 25 sierpnia oraz na Lubogoszcz - 1 września, a na podsumowanie tegorocznej akcji w dn. 8 września w Lubniu odbędzie się III Festiwal Zespołów Regionalnych Beskidu Wyspowego "Beskidzka Podkówecka". Gminę Limanowa na Festiwalu reprezentował będzie Zespół "Spod Kicek" z Mordarki.Liczba wyświetleń: 1559
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne