Nowe place zabaw

27.08.2013

Na terenie naszej gminy powstały trzy nowe place zabaw dla dzieci - przy Zespołach Szkół: w Starej Wsi I, Męcinie i Mordarce. Środki na wykonanie zadań pochodziły z budżetu gminy, a łączny koszt inwestycji to ok. 250 tys. zł.

Nowe place zabaw są kolejnymi jakie powstały w gminie i obecnie mamy już dziewięć tego typu obiektów, które służą najmłodszym mieszkańcom naszych wsi. Są to miejsca bezpiecznej zabawy, gdzie również rodzice mogą się zrelaksować bez obawy o bezpieczeństwo swoich pociech.

Przypomnijmy, że place zabaw działają już przy szkołach: w Pisarzowej, Pasierbcu, Młynnem, Wysokiem, Starej Wsi II i Rupniowie.

Dzieciom życzymy udanej zabawy!

Dzieciom życzymy udanej zabawy!