Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

"Narodowe Czytanie"

29.08.2013

Dnia 7 września br. w ramach akcji "Narodowe Czytanie" Prezydent Bronisław Komorowski zaprasza wszystkich do lektury dzieł Aleksandra Fredry - najwybitniejszego polskiego komediopisarza, poety, autora pamiętników, od którego narodzin mija właśnie dwieście dwadzieścia lat.

"Narodowe Czytanie" to zapoczątkowana w roku ubiegłym inicjatywa Prezydenta, której główną ideą jest propagowanie dorobku rodzimej kultury i umacnianie narodowej oraz historycznej świadomości Polaków poprzez publiczne czytanie największych dzieł rodzimej literatury, często przez osoby publiczne lub powszechnie znane.

Wszystkich mieszkańców naszej gminy zachęcamy do udziału w akcji.

 


Dnia 7 września br. w ramach akcji "Narodowe Czytanie" Prezydent Bronisław Komorowski zaprasza wszystkich do lektury dzieł Aleksandra Fredry - najwybitniejszego polskiego komediopisarza, poety, autora pamiętników, od którego narodzin mija właśnie dwieście dwadzieścia lat.

"Narodowe Czytanie" to zapoczątkowana w roku ubiegłym inicjatywa Prezydenta, której główną ideą jest propagowanie dorobku rodzimej kultury i umacnianie narodowej oraz historycznej świadomości Polaków poprzez publiczne czytanie największych dzieł rodzimej literatury, często przez osoby publiczne lub powszechnie znane.

Wszystkich mieszkańców naszej gminy zachęcamy do udziału w akcji.

 
Liczba wyświetleń: 1702
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne