"Narodowe Czytanie"

29.08.2013

Dnia 7 września br. w ramach akcji "Narodowe Czytanie" Prezydent Bronisław Komorowski zaprasza wszystkich do lektury dzieł Aleksandra Fredry - najwybitniejszego polskiego komediopisarza, poety, autora pamiętników, od którego narodzin mija właśnie dwieście dwadzieścia lat.

"Narodowe Czytanie" to zapoczątkowana w roku ubiegłym inicjatywa Prezydenta, której główną ideą jest propagowanie dorobku rodzimej kultury i umacnianie narodowej oraz historycznej świadomości Polaków poprzez publiczne czytanie największych dzieł rodzimej literatury, często przez osoby publiczne lub powszechnie znane.

Wszystkich mieszkańców naszej gminy zachęcamy do udziału w akcji.

Wszystkich mieszkańców naszej gminy zachęcamy do udziału w akcji.