Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Krasnoludki w bibliotece w Nowym Rybiu

23.08.2013

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi - Filia Biblioteki Nowym Rybiu i Rupniowie w dniu 22 sierpnia 2013 r. zaprosiła Teatrzyk Kukiełkowy "Nowi -Gotowi", który działa przy Stowarzyszeniu "Remedium" w Tymbarku na spektakl "O Krasnoludkach i sierotce Marysi". Występ Teatru zorganizowany był w ramach harmonogramu imprez edukacyjno-kulturalnych, przygotowanych przez gminne biblioteki na wakacyjny czas wypoczynku.

Zgromadzeni widzowie naszej gminy oraz wypoczywający turyści z ogromnym zainteresowaniem oglądali 45 minutowy spektakl, w którym występowały m. in. osoby z Warsztatów Terapii Zajęciowej "IMA". Na występ przybyli również Państwo Teresa i Wiktor Herzig, którzy od kilku lat są mieszkańcami Nowego Rybia. Wiktor Herzig to wieloletni, już emerytowany Dyrektor Teatru Słowackiego w Krakowie, który podziękował wszystkim aktorom za piękne przedstawienie, wpisując się do Księgi Pamiątkowej Stowarzyszenia "Remedium".


Na spotkaniu obecna była również Maria Kawula - Instruktor z Powiatowej Biblioteki w Limanowej, Bogumiła Stanisławczyk - bibliotekarka z Nowego Rybia oraz Anna Wiktor - bibliotekarka z Rupniowa. Jacenty Musiał - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi podziękował za bezpłatny występ Teatru i zaprosił wszystkich widzów na 7 września na Narodowe Czytanie Aleksandra Fredry, które odbędzie się w Bibliotece Publicznej w Nowym Rybiu o godz. 18.00, gdzie czytać będą władze gminy Limanowa oraz zaproszeni artyści z krakowskich teatrów przez Państwo Herzigów, którzy aktywnie włączają się w tę imprezę.

M T


 

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi - Filia Biblioteki Nowym Rybiu i Rupniowie w dniu 22 sierpnia 2013 r. zaprosiła Teatrzyk Kukiełkowy "Nowi -Gotowi", który działa przy Stowarzyszeniu "Remedium" w Tymbarku na spektakl "O Krasnoludkach i sierotce Marysi". Występ Teatru zorganizowany był w ramach harmonogramu imprez edukacyjno-kulturalnych, przygotowanych przez gminne biblioteki na wakacyjny czas wypoczynku.

Zgromadzeni widzowie naszej gminy oraz wypoczywający turyści z ogromnym zainteresowaniem oglądali 45 minutowy spektakl, w którym występowały m. in. osoby z Warsztatów Terapii Zajęciowej "IMA". Na występ przybyli również Państwo Teresa i Wiktor Herzig, którzy od kilku lat są mieszkańcami Nowego Rybia. Wiktor Herzig to wieloletni, już emerytowany Dyrektor Teatru Słowackiego w Krakowie, który podziękował wszystkim aktorom za piękne przedstawienie, wpisując się do Księgi Pamiątkowej Stowarzyszenia "Remedium".


Na spotkaniu obecna była również Maria Kawula - Instruktor z Powiatowej Biblioteki w Limanowej, Bogumiła Stanisławczyk - bibliotekarka z Nowego Rybia oraz Anna Wiktor - bibliotekarka z Rupniowa. Jacenty Musiał - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi podziękował za bezpłatny występ Teatru i zaprosił wszystkich widzów na 7 września na Narodowe Czytanie Aleksandra Fredry, które odbędzie się w Bibliotece Publicznej w Nowym Rybiu o godz. 18.00, gdzie czytać będą władze gminy Limanowa oraz zaproszeni artyści z krakowskich teatrów przez Państwo Herzigów, którzy aktywnie włączają się w tę imprezę.

M T


 Liczba wyświetleń: 1622
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne