Konkurs dla Przedsiębiorców

29.08.2013

Zachęcamy firmy z terenu naszej gminy do uczestnictwa w konkursie organizowanym w ramach " Limanowskiej Gali Przedsiębiorczości". Już po raz dziewiąty Powiat Limanowski wraz z Regionalnym Stowarzyszeniem Przedsiębiorców z siedzibą w Limanowej jest organizatorem konkursu mającego na celu wspieranie przedsiębiorczości poprzez promocję firm osiągających najlepsze wyniki ekonomiczne z zachowaniem zasad etyki biznesu oraz osób, które swym działaniem szczególnie przyczyniają się do tworzenia sprzyjających warunków dla przedsiębiorczości jak i dla rozwoju lokalnej społeczności.

W bieżącym roku konkurs organizowany jest w następujących kategoriach:

"Lider Biznesu" organizowany w podziale na trzy grupy wielkości przedsiębiorstw.
- mikroprzedsiębiorstwa ( zatrudniające mniej niż 10 pracowników)
- średnie przedsiębiorstwa ( zatrudniające od 10 do 49 pracowników)
- duże przedsiębiorstwa ( zatrudniające powyżej 49 pracowników)

"Inicjatywa Gospodarcza" ma na celu promocję firm , które wyróżniały się poprzez podjęcie innowacyjnej działalności gospodarczej lub wdrożyły innowacyjny produkt/usługę.

"Pracodawca Roku" konkurs promuje firmy, które wyróżniają się szczególną dbałością o tworzenie korzystnych warunków zatrudnienia oraz przyczyniają się do rozwoju lokalnego rynku pracy.

"Działalność charytatywna wśród lokalnej społeczności" z kolei ma na celu propagowanie działań charytatywnych i społecznych.

Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się podczas Gali Przedsiębiorczości Powiatu Limanowskiego w dn. 15 listopad br. Gala wręczenia nagród będzie miała charakter publicznej promocji wyróżnionych laureatów.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 września 2013 r.

Wypełnione ankiety konkursowe należy dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Limanowej, 34-600 Limanowa ul. Józefa Marka 9 do dnia 20 września 2013 r.( pok. 203 lub dziennik podawczy) Prosimy również o załączenie do ankiet podpisanego oświadczenia (nie dotyczy ankiety "Działalność charytatywna wśród lokalnej społeczności")

Szczegółowe informacje i wymagane dokumenty w załącznikach:
1. Regulamin Konkursu
2. Ankieta Lider Biznesu
3. Ankieta Inicjatywa Gospodarcza
4. Ankiet Pracodawca Roku
5. Ankieta Działalność charytatywna wśród lokalnej społeczności
6. Oświadczenie

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Rozwoju i Gospodarowania Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Limanowej tel. 18 3337 919.

W bieżącym roku konkurs organizowany jest w następujących kategoriach:

- mikroprzedsiębiorstwa ( zatrudniające mniej niż 10 pracowników)
- średnie przedsiębiorstwa ( zatrudniające od 10 do 49 pracowników)
- duże przedsiębiorstwa ( zatrudniające powyżej 49 pracowników)

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 września 2013 r.

Szczegółowe informacje i wymagane dokumenty w załącznikach:
1. Regulamin Konkursu
2. Ankieta Lider Biznesu