Głosuj Na KGW !!!

22.08.2013

Dobiega końca plebiscyt Gazety Krakowskiej na najlepsze Koło Gospodyń Wiejskich 2013 oraz Najlepszą Gospodynie 2013. Wciąż na czele KGW Makowica z gminy Limanowa, która pierwsza urządzała przeglądy kół gospodyń. No i są wyniki. Na drugim miejscu mamy gospodynie ze Stadeł w gminie Podegrodzie. Ich koło niedawno odrodziło działalność i panie rzuciły się w wir społecznej pracy. Efekty jak w plebiscycie. Na trzecie miejsce nazbierało głosów koło z Łososiny Dolnej, jedno z wielu w tej gminie, a wszystkie, po prawdzie, warte głosowania. Czwarte w ścisłej czołówce są panie z Ptaszkowej pod wodzą Marii Karolskiej. W głosowaniu indywidualnym zajmuje ona trzecie miejsce, ustępując Marii Zarzyckiej z Siedlisk pod Bobową i Stefanii Dudek z Makowicy liderującej w plebiscycie.

Przypominamy, że do wyciętych wcześniej kuponów z gazety wpisujemy wybraną osobę i koło gospodyń wiejskich z listy kandydatur.

Można również głosować za pomocą SMS-ów na nr 72355. Każda osoba i każde koło ma podane hasło i numer identyfikacyjny. Wysłanie SMS-a kosztuje brutto 2,46 zł. Głosowanie smsowe potrwa do niedzieli 25 sierpnia, do godz. 23:59:59 kiedy to zostanie wyłączony system rejestracji wysyłanych SMS-ów.

Kupony w gazecie drukowane były od 02 do 19 sierpnia . Należy je dostarczyć do 23 sierpnia do nowosądeckiej redakcji "Gazety Krakowskiej"(np. pocztą)

Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Limanowa na które jeszcze można oddawać głosy :

• KGW Kłodne sms K0L0NS.9
  • KGW Łososina Górna sms K0L0NS.14
  • KGW Makowica sms KOLONS.16
  • KGW Męcina sms KOLONS.18
  • KGW Pasierbiec sms KOLONS.20
  • KGW Pisarzowa sms KOLONS.21
  • KGW Rupniów sms KOLONS.27
  • KGW Stara Wieś sms KOLONS.34

Gospodynie Wiejskie, które nadal walczą o miejsce w ścisłej czołówce:

• Maria Bernacka, Pisarzowa GOSPNS.2
  • Stefania Dudek, Makowica GOSPNS.5
  • Maria Fiejtek, Stara Wieś Rola GOSPNS.6
  • Antonina Lubera, Pisarzowa GOSPNS.10
  • Czesława Oleksy, Pisarzowa G0SPNS.14
  • Stanisława Oleksy, Męcina G0SPNS.15
  • Danuta Smoleń, Męcina G0SPNS.18

Zachęcamy wszystkich do głosowania na Nasze Panie i życzymy im pewnego miejsca na podium . Prosimy o głosy tym bardziej że sytuacja w ostatnim tygodniu głosowania może ulec zmianie a wierzymy że dzięki Waszym sms-om zmianie na lepsze.

• KGW Kłodne sms K0L0NS.9
  • KGW Łososina Górna sms K0L0NS.14
  • KGW Makowica sms KOLONS.16
  • KGW Męcina sms KOLONS.18