Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Brązowe medale Pawła Smolenia na Mistrzostwach Świata

29.08.2013

W Szwajcarskiej Genewie odbyły się Mistrzostwa Świata w sztukach walki federacji WMAG (Word Martial Arts Games). Wzięło w nich udział ok. 250 zawodników z ponad 20 krajów takich jak USA, Japonia, Niemcy, Francja, Egipt i wielu innych. Nie zabrakło także Polskiej reprezentacji w składzie 6 osób. Między nimi znalazł się Paweł Smoleń z Męciny.

Pierwszy dzień dla naszego reprezentanta okazał się pechowy. W konkurencji Kick-Boxing full-contact jego pierwszym przeciwnikiem okazał się dziesięciokrotny mistrz Francji w tej dyscyplinie. Po wyrównanej pierwszej rundzie Paweł Smoleń po otrzymaniu mocnego ciosu nie był w stanie kontynuować dalej walki, jednak w niedzielę zebrał siły na nowo i po odbyciu sześciu walk, zdobył dwa brązowe medale w konkurencjach Kick-boxing Light-contact i Karate Fight-Point.


Teraz głównym celem Pawła Smolenia będzie zdobycie złotego medalu na Mistrzostwach federacji W.U.M.A. w 2014 r. Już dziś życzymy powodzenia!

 

W Szwajcarskiej Genewie odbyły się Mistrzostwa Świata w sztukach walki federacji WMAG (Word Martial Arts Games). Wzięło w nich udział ok. 250 zawodników z ponad 20 krajów takich jak USA, Japonia, Niemcy, Francja, Egipt i wielu innych. Nie zabrakło także Polskiej reprezentacji w składzie 6 osób. Między nimi znalazł się Paweł Smoleń z Męciny.

Pierwszy dzień dla naszego reprezentanta okazał się pechowy. W konkurencji Kick-Boxing full-contact jego pierwszym przeciwnikiem okazał się dziesięciokrotny mistrz Francji w tej dyscyplinie. Po wyrównanej pierwszej rundzie Paweł Smoleń po otrzymaniu mocnego ciosu nie był w stanie kontynuować dalej walki, jednak w niedzielę zebrał siły na nowo i po odbyciu sześciu walk, zdobył dwa brązowe medale w konkurencjach Kick-boxing Light-contact i Karate Fight-Point.


Teraz głównym celem Pawła Smolenia będzie zdobycie złotego medalu na Mistrzostwach federacji W.U.M.A. w 2014 r. Już dziś życzymy powodzenia!

 Liczba wyświetleń: 1547
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne