Awanse nauczycieli i spotkanie z dyrektorami szkół

27.08.2013

W dniu 27 sierpnia 2013 roku w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Limanowa zostały wręczone akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczycielom kontraktowym z terenu Gminy Limanowa.

Nauczyciele - już mianowani złożyli ślubowanie w obecności Wójta Władysława Pazdana, Sekretarza Gminy Marka Ziaja oraz Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edyty Król. Egzamin uprawniający do posiadania stopnia nauczyciela mianowanego odbył się 14 sierpnia 2013 roku przed komisją powołaną przez Wójta.

Tytuł nauczyciela mianowanego w 2013 roku uzyskali:

• mgr Krystyna Majda ZS Pasierbiec
  • mgr Maria Siciarz ZS Pasierbiec
  • mgr Magdalena Kindlik ZS Mordarka
  • mgr Elżbieta Dutka ZS Męcina
  • mgr Beata Orzeł - Lorek ZS Męcina
  • mgr Agnieszka Pałka ZS Stara Wieś 1
  • mgr Wiesław Ociepka ZS Pisarzowa
  • lic. Katarzyna Ziaja SP Kanina

Po wręczeniu aktów mianowania odbyła się coroczna narada dyrektorów szkół z Gminy Limanowa. Program i przebieg spotkania naznaczył zbliżający się nowy rok szkolny . Omawiane tematy dotyczyły m.in. bezpieczeństwa dzieci w drodze do i ze szkoły, technicznego przygotowania budynków oraz spraw finansowych związanych z działalnością placówek. Prócz w/w władz Gminy Limanowa w spotkaniu uczestniczył również Przewodniczący Rady Gminy Józef Oleksy oraz Skarbnik Gminy Marcin Matras.

Tytuł nauczyciela mianowanego w 2013 roku uzyskali:

• mgr Krystyna Majda ZS Pasierbiec
  • mgr Maria Siciarz ZS Pasierbiec