Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Autorskie spotkanie z Władysławą Anną Jamróz

02.08.2013

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi w dniu 1 sierpnia br. odbyło się spotkanie autorskie z poetką, dziennikarką autorką, opowiadań i tekstów piosenek religijnych, laureatką wielu konkursów poetyckich Władysławą Anną Jamróz.

Jacenty Musiał Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi przywitał wszystkich uczestników wśród, których byli rodzice z dziećmi oraz Joanna Michalik - Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Limanowej.


Minutą ciszy uczczono pamięć wszystkich osób, które zginęły w czasie Powstania Warszawskiego, które dokładnie wybuchło 69 lat temu 1 sierpnia 1944 r. Przypomniano rys historyczny oraz przesłanki , które zdecydowały o wybuchu powstania, podczas którego zginęło ponad 200 tys. osób, a około 80% całej Warszawy legło w gruzach.

Pani Władysława Anna Jamróz napisała dzień wcześniej przed spotkaniem dwa wiersze upamiętniające bohaterstwo powstańców o wolną, niepodległą i suwerenną Polskę. Poetka prezentowała swoją twórczość czytając ,, Bajki nad bajkami’’ dla najmłodszych zaś osobom starszym przedstawiła wiersze i książki o tematyce patriotycznej, religijnej , związanej z pięknem Ziemi Gorczańskiej.

Spotkanie przebiegło w rodzinnej atmosferze podobnie jak na początku wakacji w Bibliotece Publicznej w Nowym Rybiu. Pani Jamróz należą się słowa uznania i podziękowania, gdyż za obydwa spotkania nie pobierała żadnych honorariów.

J.M


W Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi w dniu 1 sierpnia br. odbyło się spotkanie autorskie z poetką, dziennikarką autorką, opowiadań i tekstów piosenek religijnych, laureatką wielu konkursów poetyckich Władysławą Anną Jamróz.

Jacenty Musiał Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi przywitał wszystkich uczestników wśród, których byli rodzice z dziećmi oraz Joanna Michalik - Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Limanowej.


Minutą ciszy uczczono pamięć wszystkich osób, które zginęły w czasie Powstania Warszawskiego, które dokładnie wybuchło 69 lat temu 1 sierpnia 1944 r. Przypomniano rys historyczny oraz przesłanki , które zdecydowały o wybuchu powstania, podczas którego zginęło ponad 200 tys. osób, a około 80% całej Warszawy legło w gruzach.

Pani Władysława Anna Jamróz napisała dzień wcześniej przed spotkaniem dwa wiersze upamiętniające bohaterstwo powstańców o wolną, niepodległą i suwerenną Polskę. Poetka prezentowała swoją twórczość czytając ,, Bajki nad bajkami’’ dla najmłodszych zaś osobom starszym przedstawiła wiersze i książki o tematyce patriotycznej, religijnej , związanej z pięknem Ziemi Gorczańskiej.

Spotkanie przebiegło w rodzinnej atmosferze podobnie jak na początku wakacji w Bibliotece Publicznej w Nowym Rybiu. Pani Jamróz należą się słowa uznania i podziękowania, gdyż za obydwa spotkania nie pobierała żadnych honorariów.

J.M
Liczba wyświetleń: 1772
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne