100-lecie urodzin Pani Zofii Lis ze Starej Wsi

01.08.2013

W dniu 1 sierpnia br. Pani Zofia Lis z domu Mrowca obchodziła 100-lecie urodzin.

W dniu urodzin Jubilatkę odwiedzili: Wójt Gminy Limanowa - Władysław Pazdan, Przewodniczący Rady Gminy - Józef Oleksy, Sekretarz Gminy - Marek Ziaja, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Urzędu Gminy - Aleksander Krzysztof, Sołtys - Mieczysław Bulanda oraz Radny - Józef Mąka.

Oprócz kwiatów i drobnych upominków wszyscy składali Jubilatce gratulacje i najlepsze życzenia kolejnych 100 lat życia w zdrowiu i szczęściu rodzinnym.

Przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Nowym Sączu wręczyli Pani Zofii przyznany specjalny zasiłek do emerytury rolniczej. Uczestnicy spotkania wspólnie z Jubilatką skosztowali jubileuszowego tortu przygotowanego przez córkę.

Jubilatka wychowała 8 dzieci, z czego żyje 6, doczekała się 31 wnuków, 52 prawnuków, oraz 2 praprawnuków. Tak liczna rodzina wspólnie będzie świętować Jubileusz 4 sierpnia br.

Drogiej Jubilatce jeszcze raz życzymy aby dalsze lata życia upływały w zdrowiu i szczęściu rodzinnym.

Aleksander Krzysztof

Aleksander Krzysztof