Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zakończenie kursu "O finansach...w bibliotece"

28.07.2013

W Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi odbyło się uroczyste podsumowanie i zakończenie kursu: "O finansach... w bibliotece - II edycja". Projekt "O finansach… w bibliotece" jest realizowany we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a jego założenia są zgodne z celami Programu Rozwoju Bibliotek. Na zakończenie przybyły osoby, uczęszczające na szkolenie zarówno w bibliotece w Starej Wsi oraz w Filii biblioteki w Pisarzowej. Dyrektor Biblioteki - Jacenty Musiał oraz prowadząca kurs - Maria Trzupek dokonali podsumowania dwutygodniowego szkolenia oraz podziękowali wszystkim za aktywny udział. Następnie wręczono uczestnikom certyfikaty odbycia kursu. Szkolenie przebiegało w miłej i rodzinnej atmosferze. Sprzyjało integracji, wymianie doświadczeń i żywej dyskusji.


Uczestnicy podkreślali, że zdobyli wiedzę, która przybliżyła i wyjaśniła wiele pojęć z dziedziny finansów. Wielu kursantów zdecydowało się na założenie internetowego konta, zakupy przez Internet czy płatności rachunków. Tematyka kursu bogata była w przykłady praktyczne, które z całą pewnością ułatwią wiele czynności codziennych.

Dzięki nabytym wiadomościom można ominąć kolejki w banku, wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenie czy najtańszy produkt. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za aktywny udział i zainteresowanie ofertą biblioteki. Słowa uznania należą się również bibliotekarkom: Lidii Piegza oraz Teresie Frączek za zaangażowanie i pomoc w organizacji szkolenia.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wakacyjnych zajęciach oraz spotkaniach autorskich zaplanowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Starej Wsi wraz z Filiami.W Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi odbyło się uroczyste podsumowanie i zakończenie kursu: "O finansach... w bibliotece - II edycja". Projekt "O finansach… w bibliotece" jest realizowany we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a jego założenia są zgodne z celami Programu Rozwoju Bibliotek. Na zakończenie przybyły osoby, uczęszczające na szkolenie zarówno w bibliotece w Starej Wsi oraz w Filii biblioteki w Pisarzowej. Dyrektor Biblioteki - Jacenty Musiał oraz prowadząca kurs - Maria Trzupek dokonali podsumowania dwutygodniowego szkolenia oraz podziękowali wszystkim za aktywny udział. Następnie wręczono uczestnikom certyfikaty odbycia kursu. Szkolenie przebiegało w miłej i rodzinnej atmosferze. Sprzyjało integracji, wymianie doświadczeń i żywej dyskusji.


Uczestnicy podkreślali, że zdobyli wiedzę, która przybliżyła i wyjaśniła wiele pojęć z dziedziny finansów. Wielu kursantów zdecydowało się na założenie internetowego konta, zakupy przez Internet czy płatności rachunków. Tematyka kursu bogata była w przykłady praktyczne, które z całą pewnością ułatwią wiele czynności codziennych.

Dzięki nabytym wiadomościom można ominąć kolejki w banku, wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenie czy najtańszy produkt. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za aktywny udział i zainteresowanie ofertą biblioteki. Słowa uznania należą się również bibliotekarkom: Lidii Piegza oraz Teresie Frączek za zaangażowanie i pomoc w organizacji szkolenia.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wakacyjnych zajęciach oraz spotkaniach autorskich zaplanowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Starej Wsi wraz z Filiami.

Liczba wyświetleń: 1612
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne