Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zajęcia wakacyjne w Domach Kultury

10.07.2013

Zapraszamy dzieci i młodzież do korzystania z propozycji jakie na okres wakacji przygotowały Domy Kultury z terenu Gminy Limanowa. Zajęcia przewidują  między innym wycieczki w plener, konkursy, zabawy ruchowe oraz gry sprawnościowe.

Szczegóły na plakatach.

WKK w Pisarzowej           WKK w Kisielówce           WDK w Starej Wsi


Zapraszamy dzieci i młodzież do korzystania z propozycji jakie na okres wakacji przygotowały Domy Kultury z terenu Gminy Limanowa. Zajęcia przewidują  między innym wycieczki w plener, konkursy, zabawy ruchowe oraz gry sprawnościowe.

Szczegóły na plakatach.

WKK w Pisarzowej           WKK w Kisielówce           WDK w Starej Wsi
Liczba wyświetleń: 1564
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne