Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

XI Limanowa Cup 2013

09.07.2013

W dniach 26-28 lipca br. Uczniowski Klub Sportowy "Patria" Młynne organizuje XI Międzynarodowe Zawody w Biegu na Orientację "Limanowa Cup". Trzydniowa impreza sportowa odbywać się będzie w Pasierbcu, Laskowej i Kamionnej. Zgłoszenia do udziału w zawodach przyjmowane są do 15 lipca br.

Szczegółowy program zawodów na plakacie


W dniach 26-28 lipca br. Uczniowski Klub Sportowy "Patria" Młynne organizuje XI Międzynarodowe Zawody w Biegu na Orientację "Limanowa Cup". Trzydniowa impreza sportowa odbywać się będzie w Pasierbcu, Laskowej i Kamionnej. Zgłoszenia do udziału w zawodach przyjmowane są do 15 lipca br.

Szczegółowy program zawodów na plakacie
Liczba wyświetleń: 1676
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne