Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wakacyjne wypieki w WDK w Starej Wsi

18.07.2013

W każdą środę w okresie wakacji w Wiejskim Domu Kultury w Starej Wsi odbywają się zajęcia kulinarne dla najmłodszych. W minioną środę - 17 lipca podczas tych zajęć najmłodsi mieli okazję wspólnie wypiekać różnego rodzaju ciastka i ciasteczka.

Niebywałą frajdę sprawiło dzieciom samodzielne dekorowanie pysznych słodkości, a potwierdzeniem ich dobrze wykonanej pracy były uśmiechy mamusi, które na miejscu mogły posmakować wypieki swych pociech.


Cykliczne cotygodniowe zajęcia ciszą się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych. Dzieci zgodnie ustaliły, że tematem kulinarnym przyszłego spotkania w dn. 24 lipca będzie sałatka owocowa. Serdecznie zapraszamy! Początek zajęć o godz. 16.00.

Maria Fiejtek

W każdą środę w okresie wakacji w Wiejskim Domu Kultury w Starej Wsi odbywają się zajęcia kulinarne dla najmłodszych. W minioną środę - 17 lipca podczas tych zajęć najmłodsi mieli okazję wspólnie wypiekać różnego rodzaju ciastka i ciasteczka.

Niebywałą frajdę sprawiło dzieciom samodzielne dekorowanie pysznych słodkości, a potwierdzeniem ich dobrze wykonanej pracy były uśmiechy mamusi, które na miejscu mogły posmakować wypieki swych pociech.


Cykliczne cotygodniowe zajęcia ciszą się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych. Dzieci zgodnie ustaliły, że tematem kulinarnym przyszłego spotkania w dn. 24 lipca będzie sałatka owocowa. Serdecznie zapraszamy! Początek zajęć o godz. 16.00.

Maria FiejtekLiczba wyświetleń: 1669
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne