Wakacyjne wypieki w WDK w Starej Wsi

18.07.2013

Niebywałą frajdę sprawiło dzieciom samodzielne dekorowanie pysznych słodkości, a potwierdzeniem ich dobrze wykonanej pracy były uśmiechy mamusi, które na miejscu mogły posmakować wypieki swych pociech.

Cykliczne cotygodniowe zajęcia ciszą się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych. Dzieci zgodnie ustaliły, że tematem kulinarnym przyszłego spotkania w dn. 24 lipca będzie sałatka owocowa. Serdecznie zapraszamy! Początek zajęć o godz. 16.00.

Maria Fiejtek

Maria Fiejtek