Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Spotkanie autorskie z poetką Władysławą Anną Jamróz w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi

24.07.2013

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi zaprasza na wakacyjne spotkanie z poetką , autorką książek dla dzieci i dorosłych - Władysławą Anną Jamróz. Pani Władysława to nauczycielka dyplomowana, poetka, dziennikarka, autorka opowiadań i tekstów piosenek religijnych, laureatka wielu konkursów poetyckich.

Ukończyła Bibliotekoznawstwo i Informację Naukową na UJ w Krakowie. Absolwentka Międzywydziałowego Podyplomowego Studium Dziennikarskiego PAT w Krakowie, Studium Pedagogicznego w Nowym Sączu. Ponadto ukończyła Podyplomowe Studia Polonistyczne na UJ w Krakowie.


Jej utwory zamieszają liczne katolickie gazety, między innymi "Niedziela", "Źródło", "Posłaniec Serca Jezusowego", "Rycerz Niepokalanej". Odznaczona została Medalem Komisji Edukacji Narodowej i Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej, jest Radną Powiatu Limanowskiego.

Pani Władysława miała już spotkanie w bibliotece w Nowym Rybiu, które spotkało się z dużym zainteresowaniem wśród czytelników.

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi poetka gościć będzie w dniu 1 sierpnia 2013 r. /czwartek/, o godzinie 11.00.

Serdecznie zapraszamy.

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi zaprasza na wakacyjne spotkanie z poetką , autorką książek dla dzieci i dorosłych - Władysławą Anną Jamróz. Pani Władysława to nauczycielka dyplomowana, poetka, dziennikarka, autorka opowiadań i tekstów piosenek religijnych, laureatka wielu konkursów poetyckich.

Ukończyła Bibliotekoznawstwo i Informację Naukową na UJ w Krakowie. Absolwentka Międzywydziałowego Podyplomowego Studium Dziennikarskiego PAT w Krakowie, Studium Pedagogicznego w Nowym Sączu. Ponadto ukończyła Podyplomowe Studia Polonistyczne na UJ w Krakowie.


Jej utwory zamieszają liczne katolickie gazety, między innymi "Niedziela", "Źródło", "Posłaniec Serca Jezusowego", "Rycerz Niepokalanej". Odznaczona została Medalem Komisji Edukacji Narodowej i Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej, jest Radną Powiatu Limanowskiego.

Pani Władysława miała już spotkanie w bibliotece w Nowym Rybiu, które spotkało się z dużym zainteresowaniem wśród czytelników.

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi poetka gościć będzie w dniu 1 sierpnia 2013 r. /czwartek/, o godzinie 11.00.

Serdecznie zapraszamy.Liczba wyświetleń: 1973
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne