"Piękno ukryte w ludowych kapliczkach i ich historia"

31.07.2013

Trwa wakacyjny konkurs pt: "Piękno ukryte w ludowych kapliczkach i ich historia" organizowany przez Radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz oraz Klub Dobrze Nastawionych. Celem konkursu jest zachowanie od zapomnienia i utrwalenie piękna kapliczek.

Prace do konkursu można zgłaszać w trzech kategoriach: fotografia, malarstwo i rysunek do dnia 31 sierpnia.

Zdjęcia, obrazy lub rysunki oraz historię powstania kapliczki spisaną lub nagraną (wraz z podaniem autora opowiedzianej historii), należy przesyłać na adres: Klub Dobrze Nastawionych RDN Małopolska ul. Bema 14, 33-100 Tarnów lub mailowo: [email protected]

Klub Dobrze Nastawionych zorganizuje wystawę nadesłanych prac 15 września br. w Ryglicach w spichlerzu z 1757r. Wyróżnione prace będą ocenianie w trzech kategoriach: fotografia, malarstwo, rysunek. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami /m.in. tablet, aparat fotograficzny, i-pod/.

Szczegóły konkursu można znaleźć na stronie www.klubdobrzenastawionych.pl lub na portalu społecznościowym Facebook.

Zachęcamy mieszkańców naszej gminy do wzięcia udziału w konkursie.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs pt: "Piękno ludowych kapliczek i ich historia" organizuje Klub Dobrze Nastawionych radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz
  2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba zamieszkała na terenie Diecezji Tarnowskiej.
  3. Konkurs trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2013 r.
  4. Zadanie polega na wykonanie fotografii, obrazu lub rysunku kapliczki.
  5. Podanie patrona, który znajduje się w kapliczce.
  6. Opisanie lub nagranie historii związanej z powstaniem kapliczki.
  7. Pracy konkursowej autor może nadać indywidualny tytuł.
  8. Do oceny konkursowej zostaną dopuszczone prace starannie wykonane i opisane zgodne z tematem konkursu.
  9. Prace podpisane prosimy przesyłać na adres:
    Klub Dobrze Nastawionych
    33-100 Tarnów ul. gen. J. Bema 14
    lub adres e-mail: [email protected]
    z dopiskiem - Konkurs wakacyjny
  10. Informacje o zwycięzcach zostaną ogłoszone na antenie radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz oraz na stronie http://klubdobrzenastawionych.pl/
  11. Nadesłane prace będą nagrodzone i zaprezentowane na wystawie 15 września br. zorganizowanej przez Klub Dobrze Nastawionych.
  12. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

Zachęcamy mieszkańców naszej gminy do wzięcia udziału w konkursie.

Regulamin konkursu:

3. Konkurs trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2013 r.
  4. Zadanie polega na wykonanie fotografii, obrazu lub rysunku kapliczki.
  5. Podanie patrona, który znajduje się w kapliczce.
  6. Opisanie lub nagranie historii związanej z powstaniem kapliczki.
  7. Pracy konkursowej autor może nadać indywidualny tytuł.
  9. Prace podpisane prosimy przesyłać na adres:
    Klub Dobrze Nastawionych
    33-100 Tarnów ul. gen. J. Bema 14
    lub adres e-mail: [email protected]
    z dopiskiem - Konkurs wakacyjny
  12. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.