Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Otwarcie Sezonu Turystycznego - Paproć 2013

01.07.2013

W dniu 30 czerwca br. na górze Paproć odbyła się uroczystość Otwarcia Sezonu Turystycznego na Ziemi Limanowskiej.

Uroczystość pomimo chłodu zgromadziła wielu uczestników. Otwarcie Sezonu Turystycznego jak co roku rozpoczęła Msza św., którą odprawił Proboszcz Parafii w Łososinie Górnej - Ks. dr Stanisław Kowalik. Po Mszy św. Wójt Gminy Limanowa - Władysław Pazdan wspólnie z Przewodniczącym Rady Gminy Limanowa - Józefem Oleksym i Sekretarzem Gminy - Markiem Ziają przywitali wszystkich uczestników uroczystości zapraszając do wspólnej zabawy.


Na wstępie dla dzieci wystąpił "Bajkoland", który przeniósł najmłodszych do czarodziejskiego świata pełnego śmiechu i rozrywki. Kolejno na scenie prezentowały się grupy taneczne ze szkoły tańca "Akademia Lotu" występując z tańcem: break dance, hip-hop oraz zumba. Nie zabrakło także klimatów sportowych - odbył się pokaz karate w wykonaniu grupy z Klubu "ARS Kyokushinkai Limanowa" oraz prezentacja Klubu "Lifesport.pl-Fitness". Atrakcje muzyczne rozpoczął występ Aleksandry Semerda, poczym na scenie prezentował się Zespół "Linoleum", który w rytm znanych przebojów zabawiał publiczność.

Na zakończenie uroczystości wystąpiła Kapela "Zbóje" z Zakopanego z prawdziwie góralskim brzmieniem. W trakcie trwania imprezy szereg atrakcji przygotowano dla najmłodszych. Dzieci mogły bezpłatnie korzystać z urządzeń dmuchanych, bunge oraz przejażdżek konnych. Było także malowanie twarzy, wielkie bańki mydlane, gry i zabawy oraz konkursy z nagrodami.

Uroczystość współfinansowana była ze środków Osi IV Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości Otwarcia Sezonu Turystycznego na Ziemi Limanowskiej składamy serdeczne podziękowania.

GALERIA ZDJĘĆ

W dniu 30 czerwca br. na górze Paproć odbyła się uroczystość Otwarcia Sezonu Turystycznego na Ziemi Limanowskiej.

Uroczystość pomimo chłodu zgromadziła wielu uczestników. Otwarcie Sezonu Turystycznego jak co roku rozpoczęła Msza św., którą odprawił Proboszcz Parafii w Łososinie Górnej - Ks. dr Stanisław Kowalik. Po Mszy św. Wójt Gminy Limanowa - Władysław Pazdan wspólnie z Przewodniczącym Rady Gminy Limanowa - Józefem Oleksym i Sekretarzem Gminy - Markiem Ziają przywitali wszystkich uczestników uroczystości zapraszając do wspólnej zabawy.


Na wstępie dla dzieci wystąpił "Bajkoland", który przeniósł najmłodszych do czarodziejskiego świata pełnego śmiechu i rozrywki. Kolejno na scenie prezentowały się grupy taneczne ze szkoły tańca "Akademia Lotu" występując z tańcem: break dance, hip-hop oraz zumba. Nie zabrakło także klimatów sportowych - odbył się pokaz karate w wykonaniu grupy z Klubu "ARS Kyokushinkai Limanowa" oraz prezentacja Klubu "Lifesport.pl-Fitness". Atrakcje muzyczne rozpoczął występ Aleksandry Semerda, poczym na scenie prezentował się Zespół "Linoleum", który w rytm znanych przebojów zabawiał publiczność.

Na zakończenie uroczystości wystąpiła Kapela "Zbóje" z Zakopanego z prawdziwie góralskim brzmieniem. W trakcie trwania imprezy szereg atrakcji przygotowano dla najmłodszych. Dzieci mogły bezpłatnie korzystać z urządzeń dmuchanych, bunge oraz przejażdżek konnych. Było także malowanie twarzy, wielkie bańki mydlane, gry i zabawy oraz konkursy z nagrodami.

Uroczystość współfinansowana była ze środków Osi IV Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości Otwarcia Sezonu Turystycznego na Ziemi Limanowskiej składamy serdeczne podziękowania.

GALERIA ZDJĘĆLiczba wyświetleń: 1504
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne