Orlik w Męcinie zaprasza !!!

22.07.2013

Kompleks sportowy Orlik 2012 w Męcinie posiada : boisko do piłki nożnej 60 m x 30 m ze sztucznej trawy, boisko wielofunkcyjne do piłki siatkowej, koszykowej, tenisa ziemnego, unihokeja.

Obiekt czynny jest w godzinach 16.00 - 22.00 (nocą jest oświetlony) - rezerwacja telefoniczna pod numerem telefonu: 506 236 094 - Józef Smęda, proszę o kontakt w godzinach wieczornych.

Zachęcamy serdecznie do korzystania z w/w boisk.

W dniach 17 i 18 lipca 2013 na naszym Orliku rozegraliśmy eliminacje gminne turnieju "Wakacje z piłką nożną" dla chłopców urodzonych w roku 2000 i młodszych organizowany przez Radę Powiatową LSZ w Limanowej. W zawodach wzięło udział 39 chłopców t.j. 4 drużyny. Najlepszym zespołem był LKS Mordarka, który wygrał wszystkie mecze i awansował do zawodów powiatowych. Kolejne miejsca zajęły drużyny z Męciny I, Męciny II, Kłodnego.

Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy a zawodnicy na podium również puchary. Organizator zabezpieczył dla uczestników turnieju napoje, drożdżówki i słodycze.

Józef Smęda

Zachęcamy serdecznie do korzystania z w/w boisk.

Józef Smęda