Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Letni Piknik w Gminie Limanowa

17.07.2013

Serdecznie zapraszamy na "Letni Piknik w Gminie Limanowa", który odbędzie się w Pisarzowej /obok stadionu sportowego/ dn. 28 lipca 2013 r. W ramach imprezy przewidziano m.in. występy zespołów "Bajeranci" i "Future Folk" oraz moc atrakcji dla najmłodszych.

Szczegóły na plakacie


Serdecznie zapraszamy na "Letni Piknik w Gminie Limanowa", który odbędzie się w Pisarzowej /obok stadionu sportowego/ dn. 28 lipca 2013 r. W ramach imprezy przewidziano m.in. występy zespołów "Bajeranci" i "Future Folk" oraz moc atrakcji dla najmłodszych.

Szczegóły na plakacie
Liczba wyświetleń: 1488
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne