Gmina Limanowa w etapie finałowym Plebiscytu "Wielkie Odkrywanie Małopolski"

31.07.2013

"Wielkie Odkrywanie Małopolski" to Plebiscyt organizowany przez "Gazetę Krakowską" wspólnie z Województwem Małopolskim, Małopolską Organizacją Turystyczną, Telewizją Polska SA Oddział w Krakowie oraz Radiem Kraków. Patronem przedsięwzięcia jest Marszałek Małopolski - Marek Sowa, który jest jednocześnie Przewodniczącym Kapituły. Celem Plebiscytu jest wyłonienie i promocja najciekawszych oraz najbardziej wartościowych ofert dla turysty goszczącego w Małopolsce, a także wyłonienie i promocja najciekawszych inwestycji z zakresu obsługi ruchu turystycznego w Małopolsce.

Plebiscyt "Wielkie Odkrywanie Małopolski" przeprowadzany jest równolegle w 7 kategoriach:

• MIEJSCE NIEZWYKŁE - miejscowość / gmina
  • ATRAKCJA TURYSTYCZNA
  • WYDARZENIE
  • SMACZNIE I Z TRADYCJĄ - baza gastronomiczna
  • W GOŚCINIE - baza noclegowo - wypoczynkowa, ośrodki spa
  • CHATA Z KLIMATEM - agroturystyka
  • MAŁOPOLSKA OSOBOWOŚĆ TURYSTYKI

Kapituła Plebiscytu w której skład wchodzili m.in. marszałek województwa Marek Sowa, dyrektor departamentu turystyki, sportu i promocji Urzędu Marszałkowskiego Elżbieta Kantor, prezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej Leszek Zegzda, prezes Radia Kraków Marcin Pulit, dyrektor TVP Kraków Leszek Dziura i Tomasz Lachowicz, redaktor naczelny krakowskiego oddziału Polskapresse, wydawcy Gazety Krakowskiej, zatwierdziła listę kandydatów. Na liście znalazły się urokliwe gminy, szlaki turystyczne, pieczołowicie przygotowywane imprezy, interesujące muzea, festiwale, godne polecenia hotele, pensjonaty i restauracje. Wśród gmin które wybrane zostały do finału przez Kapitułę Konkursu znalazła się m.in. nasza gmina.

Laureat w kategorii miejsce niezwykłe - gmina, otrzyma 50 tys. zł na dalszy rozwój turystyki. Laureaci w pozostałych kategoriach dostaną dyplomy oraz okolicznościowe tablice.

Zachęcamy do głosowania na Gminę Limanowa. A jak zagłosować ?

Głosować można na dwa sposoby. Pierwszy to przez SMS-y. Głos na Gminę Limanowa można oddać wysyłając SMS o treści WOM.6 pod numer 72355
Koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT. Głosować można do północy, 6 września.

W Plebiscycie głosować można także poprzez Kupony drukowane w "Gazecie Krakowskiej", które należy przesłać lub dostarczyć osobiście do redakcji Gazety Krakowskiej, al. Pokoju 3, 31-548 Kraków.

Szczegóły i regulamin Plebiscytu znajduje się na stronie www.gazetakrakowska.pl

Wyniki głosowania można na bieżąco śledzić po linkiem: http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/931687,xiv-wielkie-odkrywanie-malopolski-plebiscyt,id,t.html

• MIEJSCE NIEZWYKŁE - miejscowość / gmina
  • ATRAKCJA TURYSTYCZNA
  • WYDARZENIE
  • SMACZNIE I Z TRADYCJĄ - baza gastronomiczna
  • W GOŚCINIE - baza noclegowo - wypoczynkowa, ośrodki spa
  • CHATA Z KLIMATEM - agroturystyka
  • MAŁOPOLSKA OSOBOWOŚĆ TURYSTYKI

Zachęcamy do głosowania na Gminę Limanowa. A jak zagłosować ?

Koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT. Głosować można do północy, 6 września.

Szczegóły i regulamin Plebiscytu znajduje się na stronie www.gazetakrakowska.pl