Zakończenie Gwiaździstego Rajdu

10.06.2013

Dnia 7 czerwca br. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej miało miejsce uroczyste zakończenie Gwiaździstego Rajdu Szlakami Jana Pawła II "Chodźcie moimi drogami".

Celem Rajdu, który w tym roku odbył się po raz jedenasty, było uczczenie 14 rocznicy przejazdu przez Limanową Ojca Świętego Jana Pawła II, poznanie nauczania Jana Pawła II, historii regionu, kultury i przyrody oraz
wspólny wypoczynek w górach. Rajd przebiegał szlakami papieskimi, trasami jedno i wielodniowymi w Beskidzie Wyspowym, Gorcach i Beskidzie Sądeckim.

Organizatorami Rajdu byli: Parafia Bazyliki Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Miasto Limanowa, Gmina Limanowa, Powiat Limanowski oraz Fundacja Szlaki Papieskie i PTTK o/Limanowa.

/zdj. www.miasto.limanowa.pl/

/zdj. www.miasto.limanowa.pl/