X Gminny Konkurs Wiedzy Biologicznej

12.06.2013

W dniu 5 czerwca 2013 r. w Zespole Szkół w Pasierbcu odbył się X Gminny Konkurs Wiedzy Biologicznej "Kręgowce i Bezkręgowce". W Konkursie uczestniczyli przedstawiciele wszystkich 7 gimnazjów z terenu Gminy Limanowa. Konkurs przebiegał w miłej i sympatycznej atmosferze.

Zwycięzcą został Patryk Uryga z Gimnazjum z Pisarzowej. Na podium tuż za nim znalazła się Justyna Młynarczyk reprezentująca Gimnazjum nr 1 w Starej Wsi. Trzecie miejsce równorzędnie otrzymali: Ania Tobiasz z Pisarzowej, Katarzyna Wiewióra i Wiktoria Oleksy z Męciny  oraz Przemysław Wojcieszczak z Gimnazjum nr 2 w Starej Wsi. Tuż za podium na czwartym miejscu znalazł się reprezentant Gimnazjum w Pasierbcu - gospodarzy konkursu  Jakub Wątroba.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe nagrody i wyróżnienia wręczone przez przedstawicieli władz samorządowych oraz dyrekcję szkoły.