Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

WAKACJE 2013 w bibliotekach

27.06.2013

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi wraz z wszystkimi filami bibliotecznymi przygotowały bogaty program imprez wakacyjnych, zarówno dla najmłodszych jak i dla starszych mieszkańców oraz turystów wypoczywających w Gminie Limanowa.

Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na plakacie.


Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi wraz z wszystkimi filami bibliotecznymi przygotowały bogaty program imprez wakacyjnych, zarówno dla najmłodszych jak i dla starszych mieszkańców oraz turystów wypoczywających w Gminie Limanowa.

Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na plakacie.
Liczba wyświetleń: 1512
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne