Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

WAKACJE 2013

13.08.2013

Dobiegł końca dwutygodniowy turnus kolonii socjalno-zdrowotnej dla dzieci i młodzieży z gminy Limanowa, który odbył się w terminie od 23.07.2013r. do 05.08.2013r. w Chełmcu. W tym roku z wypoczynku skorzystało 48 dzieci, uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Kolonie socjalno-zdrowotne od wielu lat organizowane są przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Limanowej przy współpracy Nowosądeckiego Ośrodka Profilaktyki Społecznej w Nowym Sączu. Głównym założeniem jest niesienie pomocy dzieciom i rodzicom w przezwyciężaniu trudnych sytuacji.


Dzieci miały zapewniony aktywny wypoczynek poprzez udział w różnego rodzaju zabawach, konkursach imprezach sportowych, kulturalnych, wycieczkach krajoznawczych (m.in. odwiedziły ogród zoologiczny w Krakowie, zwiedziły Skansen na Falkowej, Miasteczko Galicyjskie, Niedzicę i Czorsztyn, gdzie dużą atrakcją był rejs statkiem po zalewie czorsztyńskim). Ponadto miały możliwość rozwijania własnych zainteresowań i uzdolnień (nauka tańca towarzyskiego, pływania, gier sportowych i świetlicowych). Na pożegnanie każde dziecko tradycyjnie dostało wyprawkę szkolną m.in. plecak, zeszyty, książki, buty.

Wszystkie dzieci wróciły bardzo zadowolone, mamy nadzieję, że wspomnienia z tych wakacji na długo pozostaną w pamięci dzieci.

Dobiegł końca dwutygodniowy turnus kolonii socjalno-zdrowotnej dla dzieci i młodzieży z gminy Limanowa, który odbył się w terminie od 23.07.2013r. do 05.08.2013r. w Chełmcu. W tym roku z wypoczynku skorzystało 48 dzieci, uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Kolonie socjalno-zdrowotne od wielu lat organizowane są przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Limanowej przy współpracy Nowosądeckiego Ośrodka Profilaktyki Społecznej w Nowym Sączu. Głównym założeniem jest niesienie pomocy dzieciom i rodzicom w przezwyciężaniu trudnych sytuacji.


Dzieci miały zapewniony aktywny wypoczynek poprzez udział w różnego rodzaju zabawach, konkursach imprezach sportowych, kulturalnych, wycieczkach krajoznawczych (m.in. odwiedziły ogród zoologiczny w Krakowie, zwiedziły Skansen na Falkowej, Miasteczko Galicyjskie, Niedzicę i Czorsztyn, gdzie dużą atrakcją był rejs statkiem po zalewie czorsztyńskim). Ponadto miały możliwość rozwijania własnych zainteresowań i uzdolnień (nauka tańca towarzyskiego, pływania, gier sportowych i świetlicowych). Na pożegnanie każde dziecko tradycyjnie dostało wyprawkę szkolną m.in. plecak, zeszyty, książki, buty.

Wszystkie dzieci wróciły bardzo zadowolone, mamy nadzieję, że wspomnienia z tych wakacji na długo pozostaną w pamięci dzieci.Liczba wyświetleń: 3391
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne