Terminy wywozu odpadów komunalnych dla przedsiębiorców

23.06.2013

Urząd Gminy Limanowa informuje o terminach obowiązujących od 1 lipca do grudnia 2013 roku dotyczących usuwania odpadów komunalnych z terenu Gminy Limanowa, dla przedsiębiorców, którzy złożyli deklarację.

Jednocześnie przypominamy, że przedsiębiorcy we własnym zakresie muszą wyposażyć się w pojemniki (lub worki) na odpady.

Odbiór śmieci będzie odbywał się:

• z miejsca prowadzenia działalności określonego w złożonej deklaracji,
  • dwa razy w miesiącu,
  • każdorazowo ma być potwierdzany podpisem przez przedsiębiorcę lub osobę upoważnioną w celu prowadzenia ewidencji rodzaju i ilości przekazywanych śmieci w odniesieniu do złożonej deklaracji, w związku z tym przedsiębiorcy nie otrzymają kodów kreskowych.

Terminy wywozu odpadów

Odbiór śmieci będzie odbywał się:

• z miejsca prowadzenia działalności określonego w złożonej deklaracji,
  • dwa razy w miesiącu,