Rekrutacja na V edycję szkoleń z Marketingu w sieci

05.06.2013

Do 14 czerwca trwa rekrutacja na V, przedostatnią już edycję dofinansowanych w 80% szkoleń Marketing w sieci.

Zapraszamy pracowników i pracodawców sektora mikro i małych przedsiębiorstw z terenu Małopolski do składania dokumentów. W tej edycji oferujemy dwie specjalizacje: startupy i e-commerce.

Oferujemy 80 godzin intensywnej, niezbędnej i praktycznej wiedzy z zakresu funkcjonowania w Internecie dla pracowników i pracodawców mikro i małych firm z Małopolski.

Ponadto każdy uczestnik szkolenia opracowuje strategię promocji swojej firmy w Internecie, może skorzystać z bezpłatnych konsultacji z wybranymi wykładowcami, a wszyscy otrzymują pakiet materiałów szkoleniowych, casebook, dostęp do tematycznych kursów e-learningowych oraz zaproszenie do udziału w barcampie.

Zajęcia będą odbywać się w piątki i soboty, obejmują 5zjazdów. Koszt uczestnictwa to 528,80 zł. Wszelkie dokumenty potrzebne do rekrutacji są do pobrania z naszej strony tutaj.

Wśród kadry są znani i sprawdzeni eksperci z branży interaktywnej. Nad poziomem szkoleń czuwają patroni merytoryczni, wśród których znaleźli się: Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, deweloper interaktywnych gier dla dzieci HanBright, studio badawczo-projektowe EDISONDA oraz Akademia Unity.

Do tej pory przeszkoliliśmy 365osób z 334 firm w Małopolsce. Dołącz i TY!

Więcej informacji na stronie: www.marketingwsieci-szkolenia.pl

oraz na: www.facebook.com/marketingwsieci

Do tej pory przeszkoliliśmy 365osób z 334 firm w Małopolsce. Dołącz i TY!

Więcej informacji na stronie: www.marketingwsieci-szkolenia.pl

oraz na: www.facebook.com/marketingwsieci