Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Konkurs "My favourite English word" w WDK Sowliny

17.06.2013

W dniu 12 czerwca br. w Wiejskim Domu Kultury w Sowlinach został zakończony konkurs plastyczny pt: "My favourite English word" związany z prowadzonymi zajęciami dodatkowymi z języka angielskiego.


Prace wykonane przez dzieci techniką dowolną okazały się bardzo różnorodne i ciekawe. Najlepiej oceniony został "BUTTERFLYS-MOTYLE" Magdaleny Sułkowskiej. Miejsce drugie to praca Wiktorii Kasińskiej, natomiast trzecie miejsce ex aequo: Mariusza Owcy, Dominika Kasińskiego oraz Jacka Kaima. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały nagrody ufundowane przez Urząd Gminy Limanowa oraz pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim młodym uczestnikom dziękujemy za udział. Serdecznie dziękujemy mgr Joannie Krasek za prowadzenie zajęć, które cieszą się dużym zainteresowaniem.

Tomasz. K.W dniu 12 czerwca br. w Wiejskim Domu Kultury w Sowlinach został zakończony konkurs plastyczny pt: "My favourite English word" związany z prowadzonymi zajęciami dodatkowymi z języka angielskiego.


Prace wykonane przez dzieci techniką dowolną okazały się bardzo różnorodne i ciekawe. Najlepiej oceniony został "BUTTERFLYS-MOTYLE" Magdaleny Sułkowskiej. Miejsce drugie to praca Wiktorii Kasińskiej, natomiast trzecie miejsce ex aequo: Mariusza Owcy, Dominika Kasińskiego oraz Jacka Kaima. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały nagrody ufundowane przez Urząd Gminy Limanowa oraz pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim młodym uczestnikom dziękujemy za udział. Serdecznie dziękujemy mgr Joannie Krasek za prowadzenie zajęć, które cieszą się dużym zainteresowaniem.

Tomasz. K.

Liczba wyświetleń: 2070
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne