Konkurs "My favourite English word" w WDK Sowliny

17.06.2013

W dniu 12 czerwca br. w Wiejskim Domu Kultury w Sowlinach został zakończony konkurs plastyczny pt: "My favourite English word" związany z prowadzonymi zajęciami dodatkowymi z języka angielskiego.

Prace wykonane przez dzieci techniką dowolną okazały się bardzo różnorodne i ciekawe. Najlepiej oceniony został "BUTTERFLYS-MOTYLE" Magdaleny Sułkowskiej. Miejsce drugie to praca Wiktorii Kasińskiej, natomiast trzecie miejsce ex aequo: Mariusza Owcy, Dominika Kasińskiego oraz Jacka Kaima. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały nagrody ufundowane przez Urząd Gminy Limanowa oraz pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim młodym uczestnikom dziękujemy za udział. Serdecznie dziękujemy mgr Joannie Krasek za prowadzenie zajęć, które cieszą się dużym zainteresowaniem.

Tomasz. K.

Tomasz. K.